2726
منم می خواستم این کار رو بکنم ... اما دو سه روز پیش تلویزیون جام حم یه برنامه داشت با دکتر اردشیر قوام زاده رئیس مرکز تحقیقات هماتولوژی ، انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی ... اون گفت که این روزها خیلی باب شده برای بانک خون خصوصی بند ناف و گفت چون دائم والدین ازم سوال می کنن که این کار رو بکنیم یا نه ... به طور صریحی رد کرد و گفت که که فقط تبدیل شده به یه تجارت ... و گفت تو کل دنیا فقط دو مورد داشتیم که از خون بند ناف جنین برای اعضای خانواده اش استفاده شده و این دو مورد در دنیا انقدر از نظر اماری کمه که کلا ردش می کنیم ...
برای اونهایی که تهران هستین .. می تونین به مرکز تحقیقات مراجعه کنین و اونها به رایگان ازتون خون بند ناف رو می گیرن و اگر خدای نکرده برای موردی خون بند ناف لازم داشتین به طور رایگان بهتون می دن ...
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا" صحبتهای دکتر قوام زاده را توی تلویزیون دیدم و حرفهای سفید برفی عزیز را تصدیق میکنم

شوهر من توی سایتشون ثبت نام کرده که بره خونش را بده و تازگیها زنگ زدن تا بره اول نمونه خون ازش بگیرن

بنظر من هم بهتره به این مرکز مراجعه کنید و اطلاعات بگیرید..
دوستان خواهر من امروز زنگ زده بیمارستان شریعتی و اونا گفتن پولی که رویان میگیره واسه اینه که خون بند ناف رو به نام همون کودک ثبت میکنن و فقط خود فرد یا در صورت امکان بستگان درجه 1 میتونن استفاده کنن و برای همین هزینه از شما میگیرن .اما در بیمارستان شریعتی از شما خون رو میگیرن و نگه میدارن و بر حسب نیاز هر فرد غریبه ای اونو بهش میدن. (یعنی الزاما در صورت نیاز به خودتون همون سلولهای بنیادی که اهدا کردینو نمیدن) واسه همین تا زمانیکه احتیاج نباشه عملیات جداسازی که خیلی هزینه بر هستش روش انجام نمیشه. فقط نگهداری میکنن. واسه همین خون بند ناف رو میان و مجانی میگیرن. یعنی در واقع شما دارین خون بند ناف رو اهدا میکنین تا هر موقع به هر کسی که نیاز بود خود اون بیمارستان بهش بدن. اما در رویان این سلولها نگهداری میشن فقط و فقط واسه خود اهدا کننده.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
2728
امیدوارم واضح گفته باشم. اگه باز اطلاعات خواستین زنگ بزنین بپرسین. این دیگه بستگی داره به خود خانواده که کدوم حالتو بپسندن. اگه بخواین این سلولها خدای نکرده واسه خود اهدا کننده استفاده بشه باید هزینه بدین اگه نه مجانی میشه اهدا کننده بود.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست