2733
2734
عنوان

اگه بعد عمل بینی سربینی یه کم کج باشه آیا درست میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 29562 بازدید | 217 پست
😂باشه عزیزم پس خبربده ایشالا باهبرای خوب میای😍

رفتم دکتر،باز خودش ماساژ داد،فهمید چقدر کج،البته گفت اینطرف کامل ورم،گفت اگر تا ۶ ماه درست نشد با بیحسی جراحیت میکنم و درست میکنمش

چند تا مریض هم که اونجا بودن گفتن تا چند ماه صبر کن،ورم زیاد داره

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
😂باشه عزیزم پس خبربده ایشالا باهبرای خوب میای😍

بعدم گفت روزی بالای ۵ بار در هر بارم چند دقیقه ماساژ بده،تا کمتر بشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم سی و دوروزه عمل کردم  تقریبا ده روزه سوراخای بینیم نامتقارن شدن  طبیعیه یا همینجوری ...

اگه خودش شده که احتمالا ورمه چون‌میگی ده روزه نامتقارن شده اگه دست کاری کردی یاموقع چرب کردن گوش پاک کن زیاد بردی داخل سعی کن دیگه نکنی من شنیدم زیر دوسه ماه بینی مثل خمیره نباید زیاد دست کاریش کرد نمیدونم حالا درسته یانه

عه خب پس ایشالا درست میشه بینیت کلا ازجلو انحراف داره یانه فقط نوک بینی کجه؟

از جلو انحراف داره،کامل مشخص،ولی به احتمال زیاد به ترمیم بکشه

میگه با بی حسی ترمیم میکنم،ولی بعد ۶ ماه

از جلو انحراف داره،کامل مشخص،ولی به احتمال زیاد به ترمیم بکشه میگه با بی حسی ترمیم میکنم،ولی بعد ۶ ...

یعنی ماساژمیدی اصلا بهترنمیشه؟ من موندم دماغی که سالمه صافه دکترچرا کج میکنه..

2738
یعنی ماساژمیدی اصلا بهترنمیشه؟ من موندم دماغی که سالمه صافه دکترچرا کج میکنه..

همون لحظه درست میشه،بعد دوباره کج میشه

بخدا دماغم صاف بود،قوز هم نداشت،فقط خاستم نیمه فانتزی کنه،الان این همه مشکل دارم

همون لحظه درست میشه،بعد دوباره کج میشه بخدا دماغم صاف بود،قوز هم نداشت،فقط خاستم نیمه فانتزی کنه،ال ...

منم همین طور😔اصلا بینی استخونی من هیچ انحرافی نداشت فقط قوز داشت کوچیکم بود من نمیدونم چه طوری تراش داده ازجلو قشنگ کجه انحراف داره هرچی ام نگاه میکنم ورم خاصی نمیبینم با وجود اینکه کنارپره هامم بازنکرده نمیدونم چرا پره بینیم ازجلو قشنگ بالاپایینه نمیدونم سوراخارو فرم داده پره اینجوری شده یانه ورمه

سلام اناعشق خوبی؟بینیت چی شد بهترشد انحرافش؟

سلام،ممنون شما خوبی

نه اصلا خوب نشده

دکترمم قبول کرده که کج،انگاری پروتز سر بینیم کج شده به یک سمت

میگه ترمیم باید بشی

2706