2737
2734
دیگه ازش گذشته عزیزم دختر آخریش 23 سالشه😂😂😂قدیما این چیزا نبوده

اووف فک کردم هنوز جونن خدا شماهارو براش حفظ،کنه

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی باحاله که😍

قسمت من دختر نبود دوتا پسر دارم خدا حفظشون کنه برام بچه بچه س دیگه حتما خدا بهتر صلاح میدونه ایشالا عاقبت بخیر باشن هرچی هستن

ما چهار نفر با هم یه نفر خیلی قوی هستیم💜
2728
مادر من سه تا خواهر هستیم اوایل مامانم  و بابام اصلا ناراحت نبود همش میگفت دختر و پسر فرقی ندار ...

عزیزم مطمئن باش اگه پسر داشتن هیچ کاری نمیکرد براشون حتما از طرف من بهشون بگو. چون ما سه تا دختریم و یه برادر داریم بخدا شوهر من بیشتر از داداشم بدرد پدرومادرم خورد

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
عزیزم مطمئن باش اگه پسر داشتن هیچ کاری نمیکرد براشون حتما از طرف من بهشون بگو. چون ما سه تا دختریم و ...

هرکسی هر جنس  بچه ای که نداره دوست داره من خودم بارها بهش گفتم ولی کو گوش شنوا😊

منم سه تا دختر دارم

البته  حاملگی دومم دوقلو هستش و ماه۶ هستم 

لحظه ایی ک شنیدم دوتاشم دختره خیلی ناراحت شدم 

بااینکه عاشق دخترم ولی باوجود سه تا بچه دلم میخواست یکیش پسر باشه 

میدونم میخوایین سرزنش کنین 

ولی با خودم گفت حرف مردم برام مهم نیست و ارزشی نداره 

زحمتشو من میکشم خرجشو پدرشون میده 

ب امید ای وی اف برای چهارمی  از لحاظ روحی خوب کردم خودمو

2738
عمه من داره ظاهری میگه خیلی خوشحالم ۳ تا دختر دارم و پسر به درد نمیخوره و انقد تاکید میکنه روش که ت ...

من یه دختردارم وهییییییییچوقت ازاحساسم(احساس خوبم) نسبت به دخترداشتن براهیییییچکس نگفتم فقط براهمینکه کسی نخواددهنشوبازکنه و همچین افکاریو جلوی من به زبون بیاره

دختر خاله من 4 تاداره باز حامله شد که پسر بیاره تو سن 37، باز دختر شد 😐

حالا اون یکی دختر خالم یه دختر داشت خواست یه پسر هم بیاره که جنسش مثلا جور باشه، حامله شد سه قلو دختر 😁😁

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ما 4تا دختریم.بابام عاشق دختره حتی منم که باردار بودم میگفتدختر شه شیرینی میدم.اما مامانم با اینکه راضیه اما میگه خب خوب بود پسرم داشتم.

بابای من واس مادرزن و پدرزنش داماد نبود پسز بود همیشه هم فکر میکرد داماداش شبیه خودش میشن اما تا اینجا که 3تاداماد داره هیچ کدوم هیچ جا دستشو نگرفتن و همیشه دست تنهاعه دامادای خوبین ولی مثل پسرش نیستن.

من برای بچه دوم اصلا نمیخواستم برم دکتر تغذیه یا تعیین جنسیت میگفتم اگه دخترشه برای دختراولم خواهره و برای بار سوم هم امتحان میکنم اونو میرم دکتر 

و اگه پسر شه هم سومی رو میرم ک دختر بیارم و خواهر بشه برای اولی چون خودم خواهر ندارم

زد و دوقلو دختر شد

نمیدونم توی این دوره زمونه ب ادم میخندن برای چهارکی بخواد اقدام کنه😞

2706