2733
2734
عنوان

دارم براي سه هفته ميام ايران

1264 بازدید | 69 پست

چقدر پول تبديل كنم؟يك مسافرت چندروزه مشهد يا شمال مي خوايم بريم تابلو فرش دستبافت مي خوام بخرم با خرج كريه و رستوران و مهموني اگر قرار شد بدم كادو عروسي هم بايد بدم شايد بخوام ظرف نقره يا يك تكه طلا هم بخرم چند ساله ايران نبودم از هيچي خبر ندارم هر چي نظر بدين ممنون ميشم يك براورد قيمتي دستم بياد

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

پز نده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هر چی بیشتر بهتر ولی اومدی خرید نکن تو کمپین شرکت کن😅😅😅😅

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

فکرطلا واینا نباش که داغونن

همه چی گرون شده

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2706