1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یه بار شوهرمو ارایش کردم تو اتاق همسرم بودیم خوابمون برد مادر شوهرم نمیومدن تو اتاق.  بعد از خواب پاشد رفت دستشویی همه تو پذیرایی بودن. هواسش نبود یه دفعه من با صدای خنده جمعیتی از خواب پریدم. ابروم رفت

1965

منو شوهرم رفتیم ازمایش قبل عقد بعد از بس باهم حرف زدیم وقتی اومدیم خونه ما دیدیم شناسنامه و کارت ملی هیچ کدوم نیست. نگو اقا رفته کپی بگیره جا گزاشته. بابام گفت این که گیجه. بعد اینقدر تو ازمایشگاه تعریف کردیم هر کی رد میشد چپ چپ نگاهمون میکرد. حالا شماره همو داشتیما.ولی هی حرف زدیم حرف زدیم

یه بار دیگه هم. نتونستیم روزه بگیریم خونشون بودم چون سحر باید میرفت حمام. ضایع بود الکی ادای روزه دارها رو در اوردیم بعد هیچکس خونه نبود تن تن داشتیم بییکوییت اینا میخوردیم مامانش اومد تو خونه.  و من با دهان باز سرفه میکردم

1967

شوهرم شب خونمون خوابید  صب که از اتاق اومدیم بیرون یه جوری خودمو گرفتم که انگار نه خانی اومده و نه خانی رفته

مامانم گفت لباستو وارونه پوشیدی😒😂😁

ابروم رفت 

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
1974

ی بار اغام گف بیا خونمون ببینمت هیشکی خونه نیس 

هنوز عقد نکرده بودیم

تامن رفتم یهو ی ربع بعدش مامانش اومد من رفتم پشت مبلا قایم شدم

اغام بهش گف فلانی میخواسته ضامنت شه گفته بیادربانک مادرشم خوشحال رفت

بعدشم ما ی نیم ساعتی بودیم دیگ رفتیم بیرون خرید کنیم ک توخیابون مادرشوهرمو دیدم در بانک نشسته چقد دلم براش سوخت 😕

دیگ اغام رف بهش گف برو خونه زنگ زده گفته نمیاداونم رف

آره عزیــزم 😏 حــق بــا  توعـــه 👎   
اخی چطو دلش اومد

مجبور بود دیگ 

مادرشوهرم اومده بود خونشون دیگ نمیرف ک بیرون بد بود منم خونشون میدید 

باید ی چی میگف ک میرف از خونه تا ما میرفتیم بیرون

آره عزیــزم 😏 حــق بــا  توعـــه 👎   
1718