2737
2734
عنوان

اشتباه در تعیین جنسیت

21105 بازدید | 65 پست

سلام خانوما.۱۸ هفته و چهار روز رفتم‌انومالی.گفت جنین دختره.پرسیدم قطعیه.گفت اره.

امکان اشتباه هست؟

دیگران هی منو به شک میندازن .من براش خرید هم کردم.

عززززیزم جنین دختر خدا ان شالله اگه صلاحه به من دوتا بده بعدا 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا روزی که میرفتم برا زایمان همه میگفتن پسره سونو اشتباه گفته، اما همون سونو 18 هفته و بعدش همه دختر تشخیص دادن و دخمل نازم به دنیا اومد، سونو مطمئن باش درسته اشتباه توش یک در هزاره باور نکن این حرفا رو

انشالله سالم و صالحشو بده بهت

حالا مجردما اما دختر دوست 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738

منم دیروز تو شونزده هفته و چهار روز اورژانسی سونو دادم با قاطعیت گف دختر 

باز گف برو یه نیم ساعت بعد بیا ببینم بازم بعد نیم ساعت رفتم گفت پسر خخخخ

خواستم خریداشو شروع کنم به شک افتادم تا دوهفته دیگه انومالی بدم مطمئن شم

انومالی قطعیه عزیزم

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2706