2737
2734
عنوان

مراحل روشنفکری در اروپا و ایران

649 بازدید | 37 پست

توی تل گرام خوندم .ولی خب دیدم توی نی نی سایت هم خیلی صادقه😂😂

مراحل روشنفکری در  اروپا

1-تحصیلات عالیه

2-مدارک معتبر

3-مطالعات گسترده

4-اطلاعات عمومی بسیار بالا

5-جامعه شناسی

6-نوشتن کتاب

7-نوشتن مقاله

8-نظریه های تایید شده

9-سفر به نقاط مختلف دنیا

10-شخصیت و انسانیت بالا

11- احترام به تمامی مذاهب و عقاید

و..

مراحل روشنفکری در ایران:

1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه

2-مخالفت با دین و مذهب

3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...

4-طلاق گرفتن

5- موزیک خارجی گوش کردن

6-سفرهای مكرر به تایلند

7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن

8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن

9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن🙈😁

خودم میدونم تکراریه.خواهشا شما هم پست معروف "تکراری بود" رو نزارین😊

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

باموارد۸و۹ مخالفم

چون بستگی داره اون موضوع چی باشه وهمه درچه موردی موافق یامخالف باشن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

روشنفکری روتوایران اینجوری جلوه دادن

هی یسری بیسواد به هرکی رسیدن گفتن روشنفکر وخودشون روشنفکرو معنی کردن...تقصیرروشنفکرای واقعی نیس..اونامظلوم واقع شدن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

واقعا حقیقته ولی بنظرم روشنفکری نیس

همیشه باش حتی از دور من دلخوشم به بودن  تو دوست عزیز اگه مخالف نظرمنی نه لایکم کن نه ریپلایی با ریپلایی کردنت شعور خودتونشون میدی مرسی اه  

چقدر توي هر دوتاش من مثال نقض ديدم!!!!!!!

كدوم دنيا ديده اي اين اثرو خلق كرده آيا؟!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
ایران کوبیدن تیم ملی و قاطی کردن با مسایل سیاسیم اضافی کن

خودمم عصبی ام.ازینکه همش میبازیمو میگیم خوب بود.البته انصافا خوب بود ولی تا کی همش ببازیم

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2706