2726

من شنیدم مییییگن شکم سرد پسره اما ب شخصه اصلا اعتقاد ندارم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نترس چیزی نیس....منم شکمم یخه یخه...البته جنسیتو نمیدونم...ولی سر دخترمم شکمم دائم یخ بود

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
نکنه نشونه خطری چیزی باشه😭

نه عزیزم مال منم سرده از اول حاملگی.میگن باید گرم نگه داره یه شالی چیزی ببندی کولرم کمتر جلوش بشینی اب سردم زیاد نخوری.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.

من سر پسرم بدنم اتیش بود اما سر دخترم یخ یخ😂

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
مال من همیشه سرده.دوقلو ددتا دختر باردازم

جونم دوقلو خیلییی خوبه...ارثیه؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
مال منم بیشتر وقتا سرده نگران نباش

پسره نی نی؟

عزیزم هیچ چیزی علایم دختر یا پسرو مشخص نمیکنه.سنو گرافی هس که اونم خواهر من رفت تا زایمانش گفتن پسر دنیا اومد دختر بود اگر طبیعی نبود و خودش نمیدید میگف بچمو عوض کردن .

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
2706