2733
2734
عنوان

چرا همش توپ دست اسپانیا بود

358 بازدید | 46 پست

اقا یه سوال دیگه میپرسم باز مث تاپیک قبل نریزین سرمااا چون من از فوتبال چیزی سرم نمیشه به کسی هم ربطی نداره چه تاپیکی بزنم خدایی هرکی ادم باشه مث ادم جواب میده

این ک همش توپ دست اسپانیا بود از خوبی اونا بود یا کلا ترفند بچه های ما بود یکی توضیح بده مرسی اه

😕

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

استراتژی مون بود 😁 

ولی بعدش ما هم چند تا حمله  جانانه و گل مردود داشتیم 😁😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه لطفی کن فوتبال نبین خب 😂😂 چ کاریه آخه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

ترفند بود قرار این بود مالکیت رو بدن اونا خودشون فقط دفاع کنن و دنبال ضد حمله باشن

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 

اسپانیا یکی از بهترین تیم های جهانه وستاره زیاد داره

تاکتیک ایران بود که دفاع کنه تا گل نخوره

واسه همین توپ بیشتر دست اونا بود و ایران بسته بازی میکرد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

تاکتیک تیم بود عزیزم قرار بود تاوقتی که گل نخوردن فقط دفاع کنن وتوپ رو بسپارن به اسپانیا ولی بعداز گل خوردن از لاک دفاعی اومدن بیرون وحمله کردن.

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

به خاطر قوي بودن تيم اسپانيا مالكيت توپ قرار بود دست اسپانيا باشه و ايران به ضد حمله فكر كنه انصافا هم عالي بازي كردن جلوي قهرمان جهان

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706