848
44
عنوان

نمیزاره برم باشگاه

1103 بازدید | 135 پست

دوماه تو عقدیم قبلش دوست بودیم به شوهرم میگم میخام برم باشگا میگه نمیخاد من باید همش فکرم تو مسیر رفت و آمد تو باشع ولی تازگیا میگ ب شرطی ک مامانت ببره و بیارتت.اخه مگ من بچم؟ گفتم مگ ب من اعتماد نداری گف چرا ولی دختر تو ی مسیر زیاد برع میشناسنش .بنظرتون بم شک داره ؟

بنظرم بیشتر نگرانته

لینک چالش کتابخوانی ،شازده کوچولو گفت: آدمها کجایند؟  گل گفت: باد ب اینور و آنورشان میبرد این بی ریشگی حسابی اسباب دردسرشان شده شازده کوچولو : تو سواد داری؟ روباه: سواد برای آدمهاست من شعور دارم  

899

بگو مثلا بشناسنش چی میشه   میگن وای این دختره هر روز از اینجا رد میشه!

یا مثلا قبلش بابام غیرت نداشته یا خانواده ام مواظبم نبودم منتظر بودم تو از راه برسی تعیین تکلیف کنی  

پاندا در راه رسیدن به سلطنت  
تو دوستیم اینجوری بود؟ به نظرم تو همین دوره ی عقد حلش کنید این قضیه رو که بعدا خدایی نکرده خوره ی زن ...

آخه تو دوستیمون ب باشگا گیر نمیداد چون تنها راه قرار گذاشتنمون بود بهونه قرار بود

نه شک نداره اصلا اینو مطمئنم

مردا حساسن ناموسشی چون هم جنس های خودشو میشناسه

من با وجود یه دوره چند ساله دارو های ناباروری دو بار هیسترسکوپی با بیهوشی سه بار آی یو آی منفی دو بار پانچر سه بار ای وی اف منفی  فقط یک هفته مادر شدم و باز هیچ  ناامید نیستم بازم تلاش میکنم و برای مادر شدنم دست از تلاش نمیکشم برام دعا کنین مادر بشم  لطفا برای مادر شدنم یه صلوات از ته دل بفرستین هفت ساله چشم انتظارم
892

چقد سخت 

اینکه از بدلیه یا از نگرانیه یا هرچیز دیگه مهم نیست این مهمه که این رویه و شیوه زندگیشه یا متقاعدش کن یا بشین با خودت دودوتا چهاارتا کن ببین توام میتونی ب ای روش زندگی کنی

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بترس از او که سکوت کرد..,وقتی که دلش را شکستی,,,او جای تو تمام حرفهایش را به خدا زد و خدا خوب گوش میدهد و خوبتر یادش میماند..خواهد رسید روزی که خدا تمام حرفهایش را سرت فریاد میکشد و تو آن روز درک خواهی کردکه,,,دنیا دار مکافات است
827
چقد سخت  اینکه از بدلیه یا از نگرانیه یا هرچیز دیگه مهم نیست این مهمه که این رویه و شیوه زندگی ...

اخع بم میگ من تو دوستیمون گفتم ک  من اخلاقم مث مردای سی چل سال پیشه .خودت کنار اومدی :(

نه شک نداره اصلا اینو مطمئنم مردا حساسن ناموسشی چون هم جنس های خودشو میشناسه

ب نظرم ربطی نداره میتونم ب جرات بگم شوهرم بینهایت غیرتی هست اما همه جا خودم تنها میرم و میام با ارایش و تیپ چون ب قول خودش میگه بهت ایمان دارم

آدما چرا از خجالت اب میشن 🤔چرا نوشابه نمیشن   یا مثلا دوغ  
901