2737
2734
عنوان

تکرر ادرار در بارداری

56860 بازدید | 39 پست

من هفته ۲۴ هستم مدتیه با این که کلا من شاید ۵ تا لیوانم آب نمیخورم وای دائما میرم دستشویی 

نگرانم میترسم مشکلی داشته باشم

اگه تجربه دارین راهنماییم کنین😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یکی دو هفته ای میشه که تا یه چیز آبکی میخورم فوری باید برم دسشویی،فک کنم چون رحم بزرگ میشه فشار به مثانه میاد واسه اونه

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

کاملا طبیعیه عزیزم،منم اینطوری بودم فک کنم رحممون و شکممون بزرگ میشه و مثانمون کوچیک یا فشار سمت مثانه زیاده که تکرر میگیریم

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
2738

تا یه جایی‌ش طبیعیه چون بچه به مثانه فشار میاره و باید زود تخلیه بشه، اما ممکنه بدلیل عفونت هم باشه.

منم تکرر ادرار داشتم و فکر میکردم بخاطر فشار بچه‌ست ولی امروز آزمایش دادم دکتر گفت عفونت ادراری شدید داری بخاطر اونه.

حالا شما هم پیگیری بکنی ضرر نداره

بچه‌دار شدن مثل این است که بگویم: من به‌دنیا آمدم، مزه‌ی زندگی را چشیدم و آن‌قدر خوب است که ارزش تکثیر دارد💚🍃
عزیزم علائم دیگه هم داشتی؟

نه عزیزم اتفاقا خودمم تعجب کردم چون هیچ علائم دیگه‌ای نداشتم، نه سوزش نه درد نه خارش... هیچی نداشتم که قبل آزمایش متوجه عفونت بشم.

بچه‌دار شدن مثل این است که بگویم: من به‌دنیا آمدم، مزه‌ی زندگی را چشیدم و آن‌قدر خوب است که ارزش تکثیر دارد💚🍃
نه عزیزم اتفاقا خودمم تعجب کردم چون هیچ علائم دیگه‌ای نداشتم، نه سوزش نه درد نه خارش... هیچی نداشتم ...

پس حتما منم دارم چون چند برابر ابی که میخورم میرم ببخشید دستشویی و خیلی نگران شدم

پس حتما منم دارم چون چند برابر ابی که میخورم میرم ببخشید دستشویی و خیلی نگران شدم

حالا به خودت استرس نده، شایدم نداشته باشی...

معمولا تکرر ادرار اونجوریه که احساس شدید نیاز به دفع داشته باشی ولی وقتی بری دستشویی ادرار زیادی نداشته باشی، اما خب من خودم اینجوری نیستم مثل شمام. اما اصلش اینه.

فکر کنم الان دیگه تو این هفته‌هایی که هستید دکتر براتون آزمایش بنویسه. برای منو همراه اون قند سه مرحله‌ای نوشت.

حالا به خودت استرس نده، شایدم نداشته باشی... معمولا تکرر ادرار اونجوریه که احساس شدید نیاز به دفع د ...

همش ترس دارم نمنه اتفاقی بیفته نه شرایط روحیم خوبه نه جسمیم خدا منو بکشه ایشالله

2706