2410
2553
عنوان

آیا شما جای من بودین ناراحت میشدین یا من زیادی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.عزيزم همين حرفاى دلتون رو براشون پيام كنيد.با مهربونى البته.حرف دلتونو بزنيد.مردها حرف غير مستقيم و كنايى و...كمتر متوجه ميشن.و كلا كمتر از خانمها ابراز محبت مى كنن.خودتونو ناراحت نكنيد براى نى نى بده.

خودت ک میگی بیشتر از دو سه روز شدنی رفتارش تغیی میکنه ..خب دلش برات تنگ میشه و دوس نداره لگه برگرد ب خاطر اونه ک ناراحت میشه

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2720
نرو پیش خونوادت تنهایی  شمال هم که این بغله فرصت شد باهم برین  مبادا هم که واسه زایمانت ...

اخه مجبور شدم بیام

میخام اینجا زایمان کنم باید میومدم دکترمو میدیدم

الانم تنها نیس

مادرش پیششه

هورمون بارداریم آدمو حساستر میکنه از خودت و کوچولو مراقبت کن تو مادری قوی تر باش چه اشکالی داره تو ب زنگ میدونم خیلی سخته ولی فعلا بارداری دامن نزن ب افکار منفی اگه دوستت نداشت که ازت نی نی نیخواست.خیالش راحت پیش خانوادتی

عزیزم چرا شوهرتو تنها میزاری؟ ببین من اگ بمیرمم بدون شوهرم جایی نمیرم الان جوری شده ک اونم بدون من ن ...

من خودم خیلی حساسم رو این زمینه و هیچوقت تنهاش نمیزارم اما الان مجبور سدم چون زایمانم سماله باید میومدم دکترمو میدیدم اونم اونجا تنها نیس

مادرش پیششه

2714
من خودم خیلی حساسم رو این زمینه و هیچوقت تنهاش نمیزارم اما الان مجبور سدم چون زایمانم سماله باید میو ...

ای وای دگ بدتر. پس سرش شلوغه ک خبری ازت نمیگیره شما برو ولی دو سه روزه برگرد 

میشه برای مامان شدنم ی صلوات بفرستین
مثلا روزی یه بار از سرکار گاهی اون روزی یبارم نمیزنه من بش زنگ میزنم مثلا من باردارم انتظار دارم ...

قبلاً هم اینطور بوده یا تازگیا اینطور شده؟

تنها نرو پیش خانوادت عزیزم باعث میشه بیشتر از هم دور بشید و به نبود شما عادت کنه

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
چرا هستم پیشش خوبه ولی وقتی پیشش نیستم انگار دیگ بهم فک نمیکنه و براش مهم نیستم همینم ناراحتم میکنه

عزیزم اون از اینکه تنهاش میذاری ناراحته دوست داره فقط پیش خودش باشی.اینجوری هم فقط میخواد اذیتت کنه که بهت خوش نگذره

2706