2410
2553
بیش فعالی بچه ژنتیکیه هیچ‌ارتباطی با قرص آهن نداره

یه چیزهای میگن آدم شاخ در میاره ...👍👍👍👍

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره الان دستام حس نداره گوشیو نگه دارم بیحالم.

حتما بخور من هم سر بچه م حدودای سن بارداری شما بود کم خون شدم قبلش هم اصلا قرص آهن نخورده بودم ولی با روزی دو تا صبح و دو تا شب رسیدم به هموگلوبین ۱۳ تا موقع زایمان. هنوز وقت داری شروع کن.

ناراحتی نداره قرص ات را بخور ...فقط سه ساعت قبل و بعد مصرف آهن کلسیم مصرف نکن...آهن را با آب پرتقال ...

مرسی عزیزم .امشبم سر بازی یکم زیادروی کردم پفک زیاد خوردم 🙁🙁شما که چیزی نمونده کی انشاالله زایمانته طبیعی هسی?

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
2720
حتما بخور من هم سر بچه م حدودای سن بارداری شما بود کم خون شدم قبلش هم اصلا قرص آهن نخورده بودم ولی ب ...

۱۳ یعنی خوبه چند که پایینه?🤔

مرسی عزیزم .امشبم سر بازی یکم زیادروی کردم پفک زیاد خوردم 🙁🙁شما که چیزی نمونده کی انشاالله زایمانت ...

نه عزیزم باردار نیستم الان. موقع بارداریم رو گفتم حدودهای سن حاملگی شما رو داشتم فهمیدم کم خونم.

2714
آره اول فک کنم حدود ده بودم اون جوری که قرص خوردم اون دو ماه باقیمانده رو رسید به ۱۳. ۱۱ باشه برای خ ...

مرسی عزیزم😚

مرسی عزیزم .امشبم سر بازی یکم زیادروی کردم پفک زیاد خوردم 🙁🙁شما که چیزی نمونده کی انشاالله زایمانت ...

عیبی نداره حالا که خوردی تمام شد دیگه نخور...جمعه صبح سزارین میشم 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
عیبی نداره حالا که خوردی تمام شد دیگه نخور...جمعه صبح سزارین میشم 

همین جمعه😲😲😲خدا هردو تاتونو سالم نگه داره مارو بی خبر نزاری اومدی برامون خاطره قشنگ بگو 😙😙

همین جمعه😲😲😲خدا هردو تاتونو سالم نگه داره مارو بی خبر نزاری اومدی برامون خاطره قشنگ بگو 😙😙

اره عزیزم همین جمعه ...مرسی حتما 

2706