2737
2734

طرف چپم که لولشو برداشتم درد میکنه الان      

الان حامله ام  

میشه دوباره چپ باشه و خارج رحم باشه  مثلا به تخمدان چسبیده باشه  ؟    یا دردش طبیعیه ؟

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بارداری گلم؟؟

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بارداری گلم؟؟

اره

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
نميشه كه عزيزم وقتي لوله نيس چجوري رسيده به تخمدان😑

اسپرم میتونه بره   

2738
منم لوله چپم کلا بستس....میشه بپرسم چندوقته اقدامین

سه ماه  

منم پهلوهام خیلی تیر میکشه ولی سونو واژینال دادم خارج رحمی نیس خداروشکر

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝
نه اگه لوله برداشتن از چپ باردار نمی شی منم راستمو برداشتن در حال اقدام بارداریم چن وقت بعدش باردار ...

سه ماه

برو سو نو واژینال معلوم میشه تو رحمه

تیتر فردا مو بگیرم مشکلی نبود شنبه میرم 

2706