2737
2734
عنوان

اون زن اصلا به درد میخورد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4892 بازدید | 179 پست
چرا تو بچتون غرق نمیشین؟ منم دوست داشتم الان بچه داشتم و یه زندگی آروم. دوست داشتم زنم قبلا شوهر دا ...

نه من اصلا بابچه اون پسر بچه شیطون میونه خوبی ندارم همه چیو تو همسر خلاصه کردم اخرشم این شدبعدشم بچه ای که نه ماه باخونریزی مری وکارسخت وحاله بد به دنیابیاری بعد بیان خودتوخانوادتو فحش بدن وبیرون کن به امام زمان به ناحق والکی اصلا الکی به جون بچهام الکی اینکارو کردن دیگه چی میمونه براادم شوهرم یه مادرمریض روانی وعقده ای داره که هرچندوقت زهرشوبه یکی میزنه بیستر به مازد چون شوهرم جلوش لال وبی زبونه زنه اولش براهمین چیزارفت

الان خواستی چیو برسونی؟یه کم رو مخیااااا 🙈مثلا خواستی زیر پوستی بگی پولدارم خوشتیپم پزشکم ....

نه من کی گفتم. من فقط قصدم جمع بندی ازدواجم بود فقط همین. میخواستم ببینم از دید سابجکتیو زنانه مشکل من کجا بود که دفعه بعد ازدواج موفق داشته باشم و طرفمو خوشبخت کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من اصلا بابچه اون پسر بچه شیطون میونه خوبی ندارم همه چیو تو همسر خلاصه کردم اخرشم این شدبعدشم بچه ...

اتفاقا خیلی ارزوها براپسرم داشتم همش نقش براب شد حتی تربیتشم خراب شد چه برسه چیزای دیگه

حتی فامیلهای پدریشونم همینو بهم میگن. شما چرا اینجوری فکر میکنین؟

ببخشید که رک حرف میزنم ولی حتی از لحن صحبت کردنتونم مشخصه که حیف بودین براش  و البته با توجه به تاپیک دیگتون حس میکنم لیاقت عشقتونو نداشته

2731
اتفاقا خیلی ارزوها براپسرم داشتم همش نقش براب شد حتی تربیتشم خراب شد چه برسه چیزای دیگه

واقعا ناراحتم کردین.

چرا باید اینجوری بشه من نمیفهمم.

ولی شما بچه دارین. از همین الان تربیتش کنین. چون اگه محبت درست نبینه گناه داره.

واقعا ناراحتم کردین. چرا باید اینجوری بشه من نمیفهمم. ولی شما بچه دارین. از همین الان تربیتش کنین. ...

اصلا بهس محبت نمیکنم اصلا فقط به شکمو بهداشتش ودرسش رسیدم فقط منتظرم بزرگ بشه کاری نمیتونم بیشترازاین انجام بدم برا هرکاری هم ازادگذاشتمش ده سالشه تمام کارای فنی روبلده

اصلا بهس محبت نمیکنم اصلا فقط به شکمو بهداشتش ودرسش رسیدم فقط منتظرم بزرگ بشه کاری نمیتونم بیشترازای ...

بله، اگه محبت نبینه بقیه چیزا بی ارزشه. بهش محبت کنین، توجه کنین، از دوستاش بپرسین، اسم دوستاشو یاد بگیرین، 

2738

[QUOTE=62352931]مثلا چه شکلی؟[/QUOTE

سلام 

معیارهای که میخواید که درهمسرایندهاتون باشه بنویسید وبهش فکرکنید

مهمترین اولویت ایمان واخلاق باشه

مهربان وعاطفی (البته یک زن به اینکه همسرش بهش محبت کنه وابرازعشق وعلاقه بکنه مهم براش وروحیه میگیره محبت هم همکلامی وهم خرید هدیه و.. هست)

خانواده اصیل ونجیبی باشن

اگرسعی کنی هم فرهنگ وهم طبقه اجتماعی باشید خیلی بهتر هست(اختلاف فرهنگی وعقیدتی مشکل ساز هست اختلاف تورسم ورسومات بیهوده هم معمولا دردسرساز وموجب کدورت بین خانوادها میشه)

اختلاف سنی کم خیلیییییییییی بهترهست 

مثلا اگرخودتون 28سالتون هست نرید یک دخترزیربیست یابیست بگیرید خیلی سخت کنارمیاین باهم اماگرتفاوت سنی اتون کم باشه خیلی بهتردرک میکنید مسائل وکلا روابطتون نزدیک ترهست باهم من اختلاف سنی دوتاسه سال تواطرافیانم دیدم خیلی زندگیشون خوب بوده

اگرشاغل بودن همسرتون برات مهم مطرح کنید من به عنوان یک خانوم مخالف شاغل بودن خانومها هستم اگرنیازمالی نداشته باشن 

چون هم رسیدگی به همسرشون تحت الشعاع قرارمیگیره هم برای تربیت فرزند مادراگرکنارفرزندش باشه بهترهست 

امیدوارم بهترین انتخاب داشته باشید 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
بچه ها جدی باشین شوخی نکنین. ببینین. اون اصلا هیچ کاری نمیکرد. من یکسال باهاش عقد بودم. یادمه شبانه ...

خیلی خیلی ناراحت شدم.. متاسفم. امیدوارم  یک همسر خوب نصیبت بشه

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 
من پیش روانشناس میرم. فقط میخوام نکاتی رو یاد بگیرم و یادداشت کنم. توی تاپیک قبلی نکات ارزشمندی یاد ...

ببینین شما باید باهاش صحبت میکردین . من نوزده سالم بود ازدواج کردم اولاش واقعا یه سری چیزهارو اصلا حواسم نبود ک انجام بدم برای همسرم . همسرم اولا گذشت میکرد اما بعد ها با صحبت با آرامش کمکم خواسته هاشو بهم گفت

ببینین شما باید باهاش صحبت میکردین . من نوزده سالم بود ازدواج کردم اولاش واقعا یه سری چیزهارو اصلا ح ...

شما با خانمتون صحبت کردین؟؟؟؟ الان ک با بعضی از دوستانم در مورد رفتار با همسر و اوایل عقد صحبت میکنم میبینم ک اونا هم ازین مشکلات داشتن

شما با خانمتون صحبت کردین؟؟؟؟ الان ک با بعضی از دوستانم در مورد رفتار با همسر و اوایل عقد صحبت میکنم ...

بعضی چیزا هم بخاطر تفاوت فرهنگ هاست ک من الان بعد از هفت سال واقعا یاد گرفتم .... مثلا یه مثال ساده اینکه توی خانواده ی همسرم بالشت گذاشتن زیر دست همسر یا پشت ایشون شدیدا نشونه ی احترام و من نمیدونستم چون اصلا این موضوع توی خانواده ی من مهم نیس و کسی حتی بهش فکر نمیکنه 

2706