2726
عنوان

اقدامی های خرداد و تیر بیاید علائم هامون رو به هم بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4285 بازدید | 449 پست
قربون شکل ماهت عزیزم.کمتر شده? بهتری? 

خدا نکنه خانوم

تغییر محسوسی رخ نداده. لکه بینی و ترشحات دارم و احوالات و دل درد و کمر درد مثل پریودی.

استراحت مطلقم تقریبا

مامانم رفته با دکتر حضوری صحبت کنه ببینه دارو میده.

ممنونم از احوال پرسی و مهربونیت.

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبر سلامتیت و زودتر بده.من ذهنم زود درگیر میشه

عزیزم دکتر آمپول و شیاف پروژسترون بهم داد. فعلا لکه بینیم قطع شده. باید امروز یا شنبه دوباره برم آزمایش که ببینیم بتا بالا رفته یا نه. مامانم میگه بذار شنبه برو.

فعلا که ظاهر حالم خوبه عزیزم. نگران نباش

صبحم بی بی چک زدم مثبته. اما دیگه یه چیز دقیقی نیست که آدم بگه معلومه بتام هم بالا رفته 😁

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟
2728

بچه ها کجایییین یا همه باردار شدین یا که ناامید شدین بیاید یه خبری بدید از خودتون 

من روز ۲۱ سیکلمهههه و همه چی امن و امان.

از امروز سینه درد شدید دارم که هر ماه داشتم قبل پریود

به سلامتی احتمالا تا ۱۰ روز دیگه پری جان میااااد

بچه ها کجایییین یا همه باردار شدین یا که ناامید شدین بیاید یه خبری بدید از خودتون  من روز ۲۱ س ...

خودت که میدونی به این علایم نیست عزیزم

الهی که زود و راحت بهت یه بچه سالم و صالح بدن ❤

خودت که میدونی به این علایم نیست عزیزم الهی که زود و راحت بهت یه بچه سالم و صالح بدن ❤

مرسی عزیزم الهی برای همهههه....وقتی سینه دردم شروع میشه یعنی پریود میشم همیشه یه هفته قبل درد میگیره

سلام
من 22 سیکلم هستم و هیچ علایمی ندارم فقط یه وقتایی زیر دلم درد میگیره
یک سال منتظرم
و امروز همش دلم میخواد گریه کنم
خدا هممونو دلشاد کنه

إِنَّما أَمْرُهُ إِذا أَرادَ شَيْئاً أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ   خدای مهربونم چراغ خونمونو با اومدن فرزند سالم و صالح روشن میکنی؟؟    
مرسی عزیزم الهی برای همهههه....وقتی سینه دردم شروع میشه یعنی پریود میشم همیشه یه هفته قبل درد میگیره

سلام عزیزم انشالله علائم این ماه واسه بارداری باشه نه پریود

انشالله بیای خبرای خوب بدی

سلتم من تو اقدامم 

پنجم مرداد موعدمه 

من دوتا سقط و یک خارج رحم داشتم که یک لوله بیشتر ندارم

برای منم دعا کنید

انشاالله خدا هممونو این ماه مامان کنه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
سلام من 22 سیکلم هستم و هیچ علایمی ندارم فقط یه وقتایی زیر دلم درد میگیره یک سال منتظرم و امروز هم ...

ایشالله این ماه یا ماه دیگه مامان میشی عزیز دلمممممم

2706