2737
2734
عنوان

دوست کنکوری ۹۸

248 بازدید | 12 پست

سلام من دنباله یه دوست خیلی پایه و اکتیو برای درس خوندن هستم 

دوستیکه وسط سال جا نزنه و من به اون یا اون بمن انگیزه بده و باهم رقابت هم بکنیم سر درس خواندن

اصلا هم مهم نیست کدوم شهر باشه 

اگه اونم متاهل بچه دار باشه مثله خودم که عالی میشه 

اگه کسی خواست باهم بخونیم درخواست دوستی بده تا باهم ok بشیم

منتظرمممممممم🌷

خدایا،مرا آن ده که آن به

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پایم بچه ندارم ولی متاهلم امسال پیش دانشگاهی بودم پدرم فوت کرد ازدواجم کردم کلا سالم واسه درس خوندن مناسب نبود امسال انشالله میخوام عروسی بگیرم 

شاید یه دوماهی دست و پا شکسته برم ولی میام

2731

سلام

حیف شد من امسال کنکورمیدم

تجربی البته مجرد فعلا

میگمااا اگه رشته دلخواهم نشد میتونیم دوستای انگیزوو خوبی براهم شیم

ولی خداکنه همونی که میخام قبول شم

دعاکنین برام

چه رشته ای هدفته؟

هدف همه تجربیها سه تا رشته تاپه

ولی من اصلا نمیخام به رشته فکر کنم من میخام تا جون دارم فقط تلاش کنم بقیشو بسپارم به خدا

خدایا،مرا آن ده که آن به
2738
هدف همه تجربیها سه تا رشته تاپه ولی من اصلا نمیخام به رشته فکر کنم من میخام تا جون دارم فقط تلاش کن ...

منم باردارم و فرصت خوبی برای خوندن دارم.مشکلم اینه استخدامم و شاغل.منتها وقت آزاد زیاد دارم که میشینم فکروخیال میکنم.دوراه دارم ارشد خوندن که راحتتره یا کنکور سراسری از اول که بخاطر شغلم اگه قبول بشم باید استعفابدم.

منم باردارم و فرصت خوبی برای خوندن دارم.مشکلم اینه استخدامم و شاغل.منتها وقت آزاد زیاد دارم که میشین ...

من اگه جات بودم ارشد میخوندم

ارشد برات هم ارتقای شغلی داره هم افزایش حقوق

همه میخونن شغل پیدا کن شما که داری دیگه حیف نیست خودتو درگیر کارشناسی کنی دوباره

خدایا،مرا آن ده که آن به