2733
2734
عنوان

به این مرد باید فقط بگویی چشم

1222 بازدید | 71 پست

مردان مدیر و قدرت‌ طلب (زئوس)

هریک از الگوهای شخصیتی به نام یکی از اسطوره‌های یونانی معرفی می‌شود. زئوس در اسطوره‌ های یونانی، خدای خدایان است و فرمانروایی آسمان‌ها و زمین را به عهده دارد. اینها اسطوره‌ های ادبیات یونان هستند وافسانه‌اند. از نمادهای زئوس صاعقه و عقاب است. این نماد ها نشان‌ دهنده عمل کردن از راه دور و سرعت عمل هستند. عقاب در ارتفاعات پرواز می‌کند و کوچک‌ترین حرکات شکارهای خود را از دور تحت نظر دارد. شکار این مردان ممکن است یک شرکت یا کسب و کاری خاص، محصولی ویژه یا کارمندی مشخص باشد. خانه‌ های بزرگ و دفاتر تجاری نشان‌دهنده این افراد است. نماد رعد و برق نشان‌دهنده جنبه تنبیهی مردان قدرت‌ طلب است. زئوسی‌ها به راحتی کارمندان نالایق یا خاطی را اخراج می‌کنند. این افراد دوست دارند با افراد مصمم و با اراده کار کنند و هدف‌ شان از این کار گسترده‌تر کردن قلمروشان است.

برای این مردان، ازدواج ارتباطی با احساسات و عواطف قلبی ندارد. آنچه برای آنها اهمیت دارد، حفظ قلمرو و استحکام قدرت‌شان است. اگر زنی قدرت‌ طلب هستید، با این مردان ازدواج نکنید، زیرا دو پادشاه در یک اقلیم نمی‌گنجند! اگر با چنین مردی ازدواج کرده‌اید و خودتان هم قدرت‌طلب هستید، سعی کنید به قلمرو همسرتان تجاوز نکنید. سعی نکنید در کارهای او دخالت کنید و از تمام مسائل کاری او سر درآورید. این کار او را خشمگین می‌کند. تلاش کنید حدود قلمروتان را مشخص کنید و هریک در جایگاه خود قرار گیرید. البته مردان زئوس معمولاً با زنان بزرگ و مهم ازدواج می‌کنند، ولی از آنها توقع دارند که کاری به کارهای‌شان نداشته باشند و به امور خانواده رسیدگی کنند. اگر زن احساسی و رمانتیکی هستید، با مرد زئوسی ازدواج نکنید. اکثر مردان زئوسی پس از بازگشت از سفر ماه عسل دیگر برای همسر خود وقت کافی ندارند، زیرا آنچه بیش از هر چیز برای آنها اهمیت دارد، موفقیت در کسب و کار است. البته ممکن است مرد زئوسی به شکل ناگهانی احساسات عمیق را نیز تجربه کند و حتی عاشق شود. در این صورت حتی نفس کشیدن بدون آن زن برای او مشکل خواهد بود. در این صورت مرد زئوسی مسؤولیت‌های جدیدی را می‌پذیرد و وارد دنیایی می‌شود که پیش از این با آن کاملاً بیگانه بوده است. از آنجا که مردان زئوسی سعی دارند تمام امور را تحت کنترل خود داشته باشند، معمولاً با نوشتن وصیت‌نامه سعی می‌کنند حتی پس از مرگ‌شان اموال و دارایی‌هایشان را کنترل کنند. اگر مردان زئوسی سعی کنند به احساسات و عواطف نیز توجه کنند، به تعادل روحی آنها کمک بسیاری خواهد کرد. زیرا آنها به دلیل دور بودن از احساسات، توانایی برقراری ارتباط با دیگران را ندارند و این امر باعث محکوم کردن دیگران و بی‌ارزش دانستن آنها می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه شخصیتارم بزارببینم شوور من چجوریه 😒😒😒😒

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2731

. در افسانه‌ ها زئوس همسر خود را می‌ بلعد و این بیانگر آن است که مردان قدرت‌ طلب همسر خود را تحت فرمان خود در می‌آورند و از آنها انتظار اطاعت دارند. در اسطوره‌های یونانی به جز چند استثنا، زنان به صورت افرادی ضعیف نشان داده شده‌اند.

2738
. در افسانه‌ ها زئوس همسر خود را می‌ بلعد و این بیانگر آن است که مردان قدرت‌ طلب همسر خود را تحت فرم ...

😲  چه وحشی بوده

زن و میبلعه 😖😖😖😖

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

چشم

فقط همینمون مونده به مردا بگیم‌چشم

چشم‌نگفته قورتمون دادن 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
مگه تو متاهلی؟

صب بخیر ایران 😒

2706