2737
2739
عنوان

کسی هست مچ دستش مثل من ظریف و کوچیک باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 25048 بازدید | 160 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مچ خاهر منم خیلی کوچیکه ینی کلن خودش خیلی ظریفه  خوبیش اینه از ساعت خوشش نمیاد 😂😂😂😂😂

خواهر😯😯😯

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
2738
منم مچ دستم خیییلی ظریفه. اکثر ساعت ها رو ابدا نمی تونم استفاده کنم. چون شبیه این میشه که انگار ساعت ...

ساعت تیسوت؟؟منم ی مدلشو دارم اتفاقا میشه عکسشو بفرستی

خدایاشکرت خواهرم نی نی دارشد😍😍
اونایی که خیلی لاغرن شوهرشون تاحالاچیزی نگفته که مثلایکم چاق شو؟

شوهر جماعت پرو تشریف داره 

موقعی که چاق بودم میگفت لاغر شو 

حالا که لاغر شدم میگه نشو دارییی بد میشی 😩😩😩😩

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
یذره اغراق بود دیگه😐😐 مچ پا آخه😐

والا از من لاغره 😯

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2706