2737
2734
عنوان

راهنماییم کنید خانمای با سیاست

248 بازدید | 30 پست

من چند وقت دیگه عروسیمه به امید خدا

خوشحال میشم هر کسی تجربیاتشو یا همون سیاستایی که توس موفق بوده در برابر همسرش بهم بگه من کاملا میشناسمش ولی زندگی مشترک ی چیز دیگست لطفا راهنماییم کنید ممنون 

اول گذشت دوم گذشت سوم گذشت

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه از خانواده شوهرت ناراحت شدی یا ازشون خوشت نمیاد اصلا جلوی شوهرت نشون نده بلکه برعکس طوری وانمود کن که دوستشون داری خصوصا مادرشو  اینجوری در واقع داری سرمایه گذاری میکنی واسه وقتی که رفتار بدی کردن شوهرت حقو بهت میده 

بعدشم مردا مثل بچه میمونن ازون اول هرجوری عادتش بدی دیگه همونه پس از همون اول مسوولیتهاشو حد و حدود رو واسش مشخص کن

با خانوادش هم با خوشرویی و احترام برخورد کن ولی صمیمیت زیادی نه!یعنی همیشه یه مرزی بینتون باشه  

زندگی مشترک بدون بحث محاله اما نکته مهم اینجاست که هرجور تو بحثها رفتار کنی شوهرتم یاد میگیره.پس سعی کن همیشه بهش و خانوادش احترام بذاری تا ایشون هم حرمت رو حفظ کنه.

یکی دیگه هم اینکه گذشت کن و سعی کن ازش کینه به دل نگیری.همیشه به این فکر کن که تنها کسی که تا پایان عمر کنارته شوهرته پس هوای همو داشته باشین

جلوی خانوادش هم همیشه مرتب لباس بپوش و خیلی سنگین و متین رفتار کن.هیچوقت شوخی نکن باهاشون ویا خیییلیییی صمیمی نشو تا هم دخالت نکنن هم احترام ها حفظ بشه

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
حتی اگه خطای بزرگی کرد؟ مثل خیانت

اتفاقا نظر شخصی من اینه اصلا گذشت جواب نمیده زنانی که خودشونو دوست دارن و خودخواه ترن شوهرای دلسوز تری دارن،خودخواه باش ولی نه با تندی،با سیاست ،بهترینهارو برای خودت بخواه ،زیاد کار نکن چه خونه مادرشوهر چه خونه خودت ،از شوهرت با زبون چرب و نرمت خیلی کمک بگیر،خونه مادرشوهر خودمونی نشو کارارو تو دست نگیر همیشه مثل مهمون برخورد کن تا احترامت بیشتر حفظ بشه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2706