2726
عنوان

درک کارای این آدم واقعا برام سخته

658 بازدید | 27 پست

سلام دوستان 

نمیدونم در جریان تاپیکای گذشتم بودید یا ن 

بطور خلاصه ی چیزاییو میگم بعد کار امروزشو میگممن با ی اقای ب ظاهر خیلی جنتلمن اشنا شدم و میشه گف شدیدا ب ایشون علاقمند شدم

ایشون قبلا عاشق ی دختر دیگه بود ولی خب دختره ولش کرده بودو رفته بود 

و ما حتی قرار بود باهم ازدواج کنیم 

ولی اون دختر برگشت و این اقا هم دوباره رفت با اون خانم و حتی شنیدم که خواستگاری هم رفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خیلی خیلی خیلی با خودم کلنجار رفتم ک بتونم فراموشش کنم 

خیلی برام سخت بود و واقعا عذاب کشیدم 

یادمه اخرین بار ب من گف دیگه ب هیچ وجه ب من پیام نده و از همه جا بلاک کرد

درصوزتی ک تا چند وقت پیشش ادعای علاقه زیاد میکرد

حالا امروز منو از بلاکی در اورده و پیام داده

من خیلی خیلی خیلی با خودم کلنجار رفتم ک بتونم فراموشش کنم  خیلی برام سخت بود و واقعا عذاب کشید ...

وای جوابشو ندی اصلااااا

حالا نوبت توئه که بلاکش کنییییی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤
من خیلی خیلی خیلی با خودم کلنجار رفتم ک بتونم فراموشش کنم  خیلی برام سخت بود و واقعا عذاب کشید ...

جواب ندی😐 اینجور ادما رو باس خاک کرد جیش کرد روش😂

نمیفهمم فازشونو

من ی سال با یکی بودم اومد خاستگاری. خونوادم ردش کردن بالاخره بهش برخورد و....

بعدا فهمیدم تواین مدت با ی نفر دیگه هم بوده و باخونواده اونم صحبت کرده ک بره خاستگاری😐اخه ینی چی! انگار زاپاس نگ داشته هرکدوم قبول کردن....مسخررره😒

جواب نده سنگین باش

مرتیکه الدنگ

من اصلااعصاب ندارم امروزا

بشنوم جواب دادی میام..... 

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 
2706