2726

معرفی انواع قرص لاغری در اصفهان

و انواع رژیم ها 

۱۰۰ درصد تضمینی

فروش قرص ادیوس 

پرداخت درب منزل در اصفهان

قرصاي لاغري رو اصلا و اصلا استفاده نكنين خانوما تو رو خدااا تو رو خدا اينكارو نكنين با خودتون

همشون شيشه و مواد محدر دارن توشون من خودم به چشم ديدم يه خانم خيلي خيلي متشخص اينطوري معتاد شد:(((

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرصاي لاغري رو اصلا و اصلا استفاده نكنين خانوما تو رو خدااا تو رو خدا اينكارو نكنين با خودتون همشون ...

سلام و احترام اصلا این طور نیست قرص ها تحت تایید FDA هستند به آزمایشگاه داده شده و هیچ گونه ماده مخدری وجود ندارد 

در ضمن اگر قرار باشد درون قرصها شیشه باشد که برای فروشنده سودی ندارد چون از نظر قیمتی شیشه صد البته گرونتر از این قرص ها است

خواهشا اگر در مورد موضوعی اطلاع کافی ندارید 

نگید 

2728

تركيبات اين كپسول به‌گونه‌اي است كه با تنظيم كردن ترشحات داخل بدن و كاهش جذب انرژي دريافتي از ايجاد چربي اضافي جلوگيري كرده و با دفع زوائد سوخت و ساز بدن به شكل معجزه‌آسايي باعث كاهش وزن مي‌شود و در نهايت اندامي مناسب، پوستي لطيف، صاف، سفت و وزن متعادل را براي شما به ارمغان مي‌آورد.

قرصاي لاغري رو اصلا و اصلا استفاده نكنين خانوما تو رو خدااا تو رو خدا اينكارو نكنين با خودتون همشون ...

حالا جدای ناخالصی و اعتیاد، من دو مورد رو سراغ دارم که قرص اصل گیر آوردن. اما با مصرف چند تا دونه قرص تیروییدشون دچار مشکل دایمی شد. باید همیشه عمر داروی تیرویید مصرف کنن.

جالبه توی بروشور و سایت خود شرکت تولید کننده دارو هم اشاره کرده که کسایی که استعداد و یا زمینه ژنتیکی بیماری های تیرویید رو دارن، ممکنه با مصرف این قرص بدون سابقه قبلی بیماری تیرویید، غده تیروییدشون دچار مشکل بشه.

حالا جدای ناخالصی و اعتیاد، من دو مورد رو سراغ دارم که قرص اصل گیر آوردن. اما با مصرف چند تا دونه قر ...

بله قبل از استفاده باید حتما آزمایش بدند 

در مورد بیماری قلبی کبدی و کلیوی و تییرویید مصرف دارو ممنوع است

این قرص ها از نوعی جلبک دریایی تهیه می شن و مثل همه محصولات دریایی غنی از ید هستن. موادی که دارای بار زیاد ید هستند، غده ی تیرویید رو تحریک می کنند به‌ ترشح بیشتر هورمون و به این وسیله متابولیسم پایه رو بالا می برن.

به همین دلیل هم هست که در بیشترین عارضه جانبی رو هم برای غده تیرویید ایجاد می کنه. البته برای همه هم عارضه ایجاد نمی کنه. ولی احتمالش هم چشمکیر طبق تجربه کاری خودم.

من استفاده کردم هیچ فرقی نکردم حتی یک کیلو کم نکردم

حتما اصل نبوده 

مثلا اینا که تو تلویزیون تبلیغ میشه ۱۰۰ درصد تقلبیه

وگرنه با ادیوس محاله وزن کم نشه معمولا تاثیرات از بسته دوم واقعا نشون میده خودشو

این قرص ها از نوعی جلبک دریایی تهیه می شن و مثل همه محصولات دریایی غنی از ید هستن. موادی که دارای با ...

باید به نظرم آزمایش TSH را در طول دوره انجام داد اگر هم‌باشد تیرویید ایدیوپاتیک هست که گذرا هست ولی من تا به حال موردی ندیدم مگر اینکه از قبل تییروید داشته و نمیدانسته و با مصرف قرص تحریک شده

بله قبل از استفاده باید حتما آزمایش بدند  در مورد بیماری قلبی کبدی و کلیوی و تییرویید مصرف دار ...

باید علاوه بر تست عملکرد تیرویید تست anti tpo هم در خواست بشه. این تست برای کسانیه که زمینه  بیماری تیرویید رو دارن، حتی اگه در حال حاضر عملکرد تیروییدشون نرمال باشه.

کلا با عرض احترام من به عنوان یک پزشک توصیه م مصرف نکردن آدیوس هست. هر چند حرف شما هم صحیح هست FDA این دارو رو تایید کرده.

باید به نظرم آزمایش TSH را در طول دوره انجام داد اگر هم‌باشد تیرویید ایدیوپاتیک هست که گذرا هست ولی ...

بله کسانی هستند که عملکرد تیرویید نرمال دارن اما با تحریک آدیوس می رن تو فاز التهاب تیرویید و گاها کمکاری دایمی تیرویید.

مورد برگشت پذیر دیده م مورد دایمی هم دیده م اما همون برکشت پذیرش هم واقعا چندین ماه درگیر بیناری و درمان شده.

2706