2726
این یه مثال بود.کلا هیچ کار دیگم حالمو خوب نمیکنه دیگه.مهمتربن چیزیم که داشتم که درسم بود برام بی ار ...

بی انگیزه ای...

با این بی انگیزگی ازدواجم کنی، قطعا خس خوشبختی نخواهی داشت.

تو زندگی جاری باش...

راکد شی زندگیت بوی تعفن میگیره.

مشکل از شرایط نیست... از بی انگیزگی و کاهش روحیه و نشاط خودته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا تنهایی من منظورم خونواده نبود چون هستن بیشتر از نظر احساسیه

خب ادم وقتی خانوادش همیشه واقعا پیشش باشن احساس تنهایی نمیکنه....

من بخاطر همین بیشتر احساس تنهایی میکردم....مخصوصا دختر که دختر باشی...

اما نمیدونم....همینجوری میگذشت 😂

2728
بی انگیزه ای... با این بی انگیزگی ازدواجم کنی، قطعا خس خوشبختی نخواهی داشت. تو زندگی جاری با ...

نه میدونم مشکلم تنهاییه.وقتی به اینده ای فکر میکنم که یکی تو زندگیم باشه انرژی میگیرم.ولی وقتی به تنهاییام فکر میکنم بازم افسرده میشم.یه مدت کوتاه با یه اقایی اشنا میشدم واقعا حالم خوب بود ولی خب به هم نمیخوردیم بعضی وقتا حسرت اون موقعو میخورم میگم کاش با همون ازدواج کرده بودم

خب ادم وقتی خانوادش همیشه واقعا پیشش باشن احساس تنهایی نمیکنه.... من بخاطر همین بیشتر احساس تنهایی ...

نه من واقعا با حضور خونوادمم احساس تنهایی میکنم.نمیدونم شایدم اسمش افسردگیه نه تنهایی

استارتر منم مشکل تو رو دارم باید قبلا صحبت میکردم نه الان. دیگه حوصله ندارم در موردش صحبت کنم و مثل ...

وقتی بگی خواستگار خوب ندارم...

از خودت امواجی ساطع میکنی که هرچی خواستگار پیزوری جذبت شه.

باید امیدوار باشی... و اعتماد به نفس داشته باشی... انرژی +++ به خودت بدی... اون وقت اتفاقات +++ سمتت میاد.

این قانون مغناطیس و جذبه!!!

شما که کار داری به خودت برس... دماغتو عمل کن...    به خودت برس... تیپ بزن... سفر برو... شاد باش...

تو به من بگو نیازهای عاطفی بعد ازدواج رو چکار کنم؟؟ این درد بدتریه اگه بدونی

واقعا نمیدونم.حس میکنم بعد از ازدواج دست خودته.بالاخره همسرته.ولی قبلش که کسیو نداری عملا هیچ کار نمیتونی بکنی

با دوستای جدید اشنا شو خب....بیرون برو استخر اینا خیلی خوبه 

قبلا به شدت ادم اجتماعی ای بودم.ده تا دوست داشتم الان حوصله همینایی که هستنم ندارم میگن بیا بریم بیرون به زور باهاشون میرم.گوشه گیر شدم

وقتی بگی خواستگار خوب ندارم... از خودت امواجی ساطع میکنی که هرچی خواستگار پیزوری جذبت شه. با ...

عزیزم من مسافرت زیاد میرم به خودم میرسم دماغمم خداروشکر مناسبه و عمل نمیخواد ولی با این چیزا که نمیشه دل خوش بود. باید تو وجود خودت شاد باشی و از زندگیت راضی باشی. من زندگی دخترای فامیل رو می بینم دوست دارم منم خونه زندگی داشتم بیشتر تنهایی اذیتم میکنه. هیچ مشکلی تو زندگیم ندارم شغل خوب درآمد عالی و خیلی آدم با استعدادی هستم و هر کاری تو ذهنم بود رو انجام دادم دیگه حالم از درس و دانشگاه بهم میخوره. ولی دلم میخواد مستقل باشم

فقط به یه هدف فکر میکردم... رسیدن به جایگاه هیئت علمی دانشگاه یه دانشگاه معتبر.

رسیدی بهش ؟!

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
عزیزم من مسافرت زیاد میرم به خودم میرسم دماغمم خداروشکر مناسبه و عمل نمیخواد ولی با این چیزا که نمیش ...

شک نکن خیلی از همون دخترای فامیل حسرت موقعیت شما رو میخورن و به روت نمیارن.

قدر داشته هاتو بدون. 

رابطه ت رو با خدا بهتر کن... فقط خداست که میدونه با کی خوشبخت میشی و میتونه بهش برسونتت.

2706