2737
2734
اینو برای دوستی میگم ک الان ترسیده و فکر میکنه نمیتونه با 5 تمومش کنه  پست بالا رو بخون بقیه ...

پس ايشونو ريپلاي ميكرديد نه من رو☺️

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خانمها از هر جایی خرید نکنید به خدا بعضی ها  سو استفاده میکنن. ما تولید کننده مبل و سرویس خواب ...

ما لباسارو از سايت نكست اين خريد انلاينا سفارش داديم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر  عزیز  اگر خونه خودته  جاب جا نمیشی

هزینه بکن  و بخر

اگر نه به نظرم  در حد  یه تخت  بغل  تخت خودت بخر ک شیرش بدی  و لبا س اولیه وتا چند وقتشو بگیر اسباب بازی اولیه 

بقیه پولشو طلا  یا سکه  بخر

من خونه خودم  بودم و خریدم  بعد خونمو فروختم

چقد پشیمونم

چون... بچم بزرگ میشه هر سال یچیزی رو بورسه  و خیلی اسباب بازی  کودکیش  خراب کرده ک الان  وقت بازیشه ومیفهمه اون چیه

و در کل من ادمیم  همه اسباب بازی بچمو بهش میدن و نگران شکستن وخرابکاری و...نیستم

ولی   دختر عموم  ۳ماه قبل من   سیسمونیش بود  گف هیچی نمیخرم.. طلا  بچه  گرف..

الان میگه  بچم رف مدرسه میرم  ی سرویس تاشو برمیدارم...پول طلا ش  هست  لازم داشتم اصلا میفروشم میخرم   نشد پسندازشه

2731
2738
استارتر  عزیز  اگر خونه خودته  جاب جا نمیشی هزینه بکن  و بخر اگر نه به نظرم ...

عزیزم مباركتون باشه.من خونه خودمه وگرن بعضی چیزارو نمیخریدم.وسایل ریز و...نخریدم وسایل بزرگ و جون دار خریدم 

قضاوت نکنیم!

درسته اصلا نباید مقایسه کرد. خانمهایی که نگران شدن مطمئن باشید با ۵ تومن هم میتونید خرید کنید. خلاصه اینکه انشالله همتون به سلامت فارغ بشید و از سیسمونی هاتون به خوشی استفاده کنید

یکسالو نیم چرا بندازه دور؟من ی چیزی عمری گرفتم واس بچه دومم هم استفاده کنم،اون ارزونا از قیافشون داد ...

چون خیلی اذیت شده بچه دوم نمیخواد! 

اتفاقا قیافشونم شیک و باکلاسه

فقط اینطور فخر فروشی اصلا کار درستی نیس، هستن کسایی که یه تومنم ندارن چیزی بخرن... 

خدا بچتو حفظ کنه اما بترس از آه اونایی که ندارن! 

منم تک فرزندم، بابام و مامانم کارمندن خیییلی هم وضعشون خوبه!  اما خودم دوس دارم ساده کنم... 

وقتی دیدم مادرشوهرم بعد 4سال هنوز قسط جهیزیه معمولی دخترشو میده دلم نیومد هرچیزی بخرم گفتم شاید ببینه آه بکشه از روزای سخت جهیزیه جور کردن خودش

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
درسته اصلا نباید مقایسه کرد. خانمهایی که نگران شدن مطمئن باشید با ۵ تومن هم میتونید خرید کنید. خلاصه ...

به نظرم این رسم سیسمونی غلطه که ازهمون اول یه عالمه چیزمیخرن تاچندسالگیش.ادم باید یسری وسایل ضروری رو اول بخره بقیه روهم متناسب بارشدش بخره.اینجوری ذوقشم بیشتره

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
2706