2726

من امروز سریه موضوعی خعلی عصبانی وناراحت شدم بعد ی چیزی تودلم تکون خورد بعدشم نافم تیرکشید الانم حالتهای پریودی دارم یعنی بچم چیزیش شده؟

همه چیزدرست میشه دقیقا 32 ام این ماه ساعت 25

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استراحت کن و اعصاب تو اروم کن حالت درد تو هفته های اول طبیعی هست

خعلی استرس دارم ک چیزیش شده باشه استرس تشکیل قلبش کم بود اینم اضافه شد

2728
خعلی استرس دارم ک چیزیش شده باشه استرس تشکیل قلبش کم بود اینم اضافه شد

من و تو تیکر ها مون کپ همه😍منم از استرس دارم میمیرم ولش کن فقط به بچه ات فکر کن وبرو یه دوش اب ولرم بگیر داغ نباشه ها چیز شیرین هم بخور یه کوچولو صلوات بفرس دراز بکش

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢
من و تو تیکر ها مون کپ همه😍منم از استرس دارم میمیرم ولش کن فقط به بچه ات فکر کن وبرو یه دوش اب ولرم ...

اره فکر کنم زایمانمون تویه روزه. باشه دستت دردنکنه عزیزم ممنون ک جوابمو دادی

دقيقا مثه من شدي من رسما حس كردم تو شكمم چيزي تكون خورد ولي خدارو شكر چيزي نشد كلا نبايد خودتو اذييت كني من ختي يكم  سرعت راه رفتنمم زياد ميشه  دلدرد مثه پريودو كمر درد وحشتناك ميگيرم اينا طبيعيه ولي مواظب خودت باش

دقيقا مثه من شدي من رسما حس كردم تو شكمم چيزي تكون خورد ولي خدارو شكر چيزي نشد كلا نبايد خودتو ...

وااای مرررسی عزیزم کلی ارومم کردی پس حالت پریودیم طبیعیه؟ 

وااای مرررسی عزیزم کلی ارومم کردی پس حالت پریودیم طبیعیه؟ 

اره خانومي ماه هاي اول درد پريودي زياده ١ماه بعدم درد ها عميقتر ميشن  روزي يك بار نه مثه ماه اول من خودم هر لحظه فك ميكردم پريود شدم