2737
2734
عنوان

كيست تخمدان و قرص ال دي

3514 بازدید | 15 پست

دكتر بهم قرص ال دي داد از روز چندم پريود بايد شروع كنم به خوردن تا پريودم هم منظم باشه؟؟من تا حالا مصرف نكردم نميدونم

ممنون ميشم راهنماييم كنيد💞💞💞💞

خدايا مرسي كه هميشه بهم لطف داشتي و داري،مرسي كه هستي خداجونم❤️🙏     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از روز ۵منم خوردم عین شما کیست داشتم ودفع شد

همیشه باش حتی از دور من دلخوشم به بودن  تو دوست عزیز اگه مخالف نظرمنی نه لایکم کن نه ریپلایی با ریپلایی کردنت شعور خودتونشون میدی مرسی اه  
از روز ۵منم خوردم عین شما کیست داشتم ودفع شد

من امروز پريود شدم يعني ٤روز ديگه شروع كنم به خوردن؟رو چاقي تاثير نداره اين قرص؟؟

2738
من پریودنشدم دکترم آمپول زدگفت اگه تاسه روز نشدی بخور منم شروع کردم قرص یاسمین پریودم نشدم

ياسمين چه قرصيه؟؟

من امروز پريود شدم يعني ٤روز ديگه شروع كنم به خوردن؟رو چاقي تاثير نداره اين قرص؟؟

برای هرکس متفاوته عزیزم چیز خاصی نمیشه ولی بعضیا میگن معدمون درد میگیره یا عصبی میشیم و اینا اره ۴روز دیگه بخور 

همیشه باش حتی از دور من دلخوشم به بودن  تو دوست عزیز اگه مخالف نظرمنی نه لایکم کن نه ریپلایی با ریپلایی کردنت شعور خودتونشون میدی مرسی اه  
برای هرکس متفاوته عزیزم چیز خاصی نمیشه ولی بعضیا میگن معدمون درد میگیره یا عصبی میشیم و اینا اره ۴رو ...

چه بد☹️مرسي عزيزم

شما چند وقت استفاده كردي تا كيست از بين رفت؟؟

چه بد☹️مرسي عزيزم شما چند وقت استفاده كردي تا كيست از بين رفت؟؟

قربونت 

من ۳ماه خوردم 

قرصش بهتر ال دی هست بدون عارضه چون من بچه ندارم کیستت چندسانته

اهان،نميدونم چند سانته ولي دكترم گفت خيلي كوچيكه زود از بين ميره

من زیادبرای حذف کیستم استفاده می کردم خودم راضی نبودم تا اینکه رفتم پیش دکتر فاطمه سمامی با دارو و قرص خاص در یک مرحله مصرف  کیست منو درمان کرد، خدا خیرش بده خیلی کارش عالیه

2706