2726
عنوان

سونوگرافی در رشت

34379 بازدید | 56 پست

سلام دوستان خوشگلم

کدومتون سونوگرافی NT رو پیش سیمین آزادبخش رفتین؟؟؟؟؟

راضی بودیییین؟؟؟؟؟؟؟

جنسیت درست گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای همتون آرزو میکنم مصلحت خدا با خواست قلبیتون یکی باشه(نی نی منم دعا کنید بسلامتی بیاد بغلمون)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیمین ازاد بخش خیلی باتجربه س کارش حرف نداره و تو سونوگرافی جنین نامبر وانه،خیالت راحت

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
2728
سیمین ازاد بخش خیلی باتجربه س کارش حرف نداره و تو سونوگرافی جنین نامبر وانه،خیالت راحت

میزاره تو مانیتور نی نی مو ببینم؟

برای همتون آرزو میکنم مصلحت خدا با خواست قلبیتون یکی باشه(نی نی منم دعا کنید بسلامتی بیاد بغلمون)

عزیزم من رفتم اونجا راضی نبودم خیلییییی شلوغه واسه من که ان تی رو کلا تو ۳دقیقه انجام داد بعد پسرم مشکل قلب داد متوجه نشد در کل راضی نبودم مانیتورم جلو نبود که ببینمش 

خوشا به بخت بلندم که کنارم تویی💘A@S
برو سونوگرافی مرادی فقط از قبل باید نوبت بگیری چون نوبت دهیش محدوده یکی از اشناها رفته بود گفت شوهرش ...

سونو غربالگری اول؟

برو سونوگرافی مرادی فقط از قبل باید نوبت بگیری چون نوبت دهیش محدوده یکی از اشناها رفته بود گفت شوهرش ...

اها چون شنیدم جدیدا مرادی هم اینجور شده نمیزاره همسر بیاد

با سلام.بر اساس تجربه شخصی از سونوگرافی سیمین ازادبخش، بدلیل عدم رعایت شؤون بیماران و عدم اداب رفتار حرفه ای در پزشکی به هیج وجه من الوجوه ایشان را پیشنهاد نمیکنم.

کاشکی امثال این تازه به دوران رسیده ها کمی از تواضع و فروتنی  جناب دکتر فاضل پور، جعفریان و امثالهم علی رغم مشغله بسیار و شلوغی مطب اموزش میدیدند.

هیچ وقت رفتار تند و تحقیر امیز سیمین ازادبخش با بیماران منتظر و خنده های زشت و ریسه وارش با دستیارش را که گویی جزئی ترین اداب رعایت منزلت بیمار را هم بلد نیستند فراموش نخواهم کرد.

مراجعه به سیمین ازادبخش=تحقیر و سرخوردگی بیمار  

منم حالم از آزادبخش و منشیش بهم میخوره...تو این 9 ماه هر دفعه خواستم نوبت بگیرم منو پیچوند  نوبت نداد..خیلی بی رحمن 

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

ولی خیلی بی تربیت و بی ادبه هیچوقت دیگه پیشش نمیرم

با سلام.بر اساس تجربه شخصی از سونوگرافی سیمین ازادبخش، بدلیل عدم رعایت شؤون بیماران و عدم اداب رفتار ...

دقیقا موافقم 

دکتر فاضل پور یک چیز دیگست

عکس رنگی که در این کلینیک انجام دادم تشخیص اشتباه انسداد لوله های فالوپ را دادند. مجبور شدم که لاپارسکوپی انجام بدم و با عمل متوجه شدند که تشخیص نادرست داده شده بود.  بخاطر تشخیص نادرست رادیولوژیست بغیر از هزینه ای که برای عمل متحمل شدم یک ماه روحیم بهم ریخت که مشکل نازایی دارم و باید IVF انجام بدم. من هیچوقت برای بارداری به کلینکشون مراجعه نخواهم کرد.

سلام منم امروز زنگ زدم ازادبخش منو پیچوند..انگار من بچم متوجه نمیشم اول چیزی نگفت بعد دکترمو که پرسید پیچوند..هرچند امادگی دوباره اونجا رفتنو نداشتن...زنگ زدم طلوع نوبت گرفتم برایه ۲۷...سه شنبه هفته بعد...

2706