2410
2553

سلام دوستان برای انومالی کجا رفتین یا میرین این سونو انومالی برای همه هست یا کسایی که دکتر احساس میکنه مشکلی دارن و اینکه نسل امید خوب هست یا جای بهتر سراغ دارین ممنون از اینکه پجواب دادین

من اولیو نسل امید رفتم خوب بود عزیزم،سونو گرافیش که واجبه برای همه،اما ازمایشش رو بعضی دکترا برای کسی که تو مرحله اول ریسکشون پایین بود نمینویسن،البته دکتر من نوشت ،ادم خیالش راحت تر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من اولیو نسل امید رفتم خوب بود عزیزم،سونو گرافیش که واجبه برای همه،اما ازمایشش رو بعضی دکترا برای کس ...

سونو انومالی منظورتون یا غربالگری و اینکه از نسل امید راضی بودید؟

2714
من جزنسل امیدجای بهتری سراغ ندارم شما چی؟

من نمیدونم تو کجایی اما واسه ݝربالگری اولم رفتم همایون احمدی همه از کارش خیلی تعریف میکردن  البته دکترم اونجا رو گفت تاحالا نسل امید نرفتم اما تعریفشو زیاد شنیدم

من نمیدونم تو کجایی اما واسه ݝربالگری اولم رفتم همایون احمدی همه از کارش خیلی تعریف میکردن  الب ...

من سمت شمال  تهرانم پس تعریف نسل امید شنیدی من یه جا خوندم رو بچه الکی عیب میزارن

سونو انومالی منظورتون یا غربالگری و اینکه از نسل امید راضی بودید؟

اره عزیزم منکه خیلی راضی بودم،غربالگری مرحله دوم ی ازمایش داره که هفته 15 16 باید انجام شه و یه سونو که هفته 18،سونوگرافیش واجبه ولی ازمایشش رو همه دکترا نمینویسن