2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم دکتر من بهش شربت دیفن هیدرامین داد که با انگشت روی لثه هایش بمالم کمی دردش را کم میکنه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
آخی عزیزم
یه تیکه گوشت به درازا ببر براش کباب کن(منظورم از درازا اینه که بچه وقتی میکشه به لثه ریش ریش نشه).بده دستش گازبگیره.باعث میشه دندون زود در بیاد
پیازچه هم خوبه بده دستش بکشه لای لثه هاش دردشو ساکت میکنه.
اره دیگه انیتا الان دندونا پدرشون را در میارن بعد هم که بزرگ بشن دوست دختراشون بعد هم خانمشون ههههههه

عزیزم دیفن هیدرامین کم ضررترین دارو است برای خارش لثه

قابلی نداشت
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
از داروخانه براش ژل دندون بگیر. این ژلها ترکیبات بی حس کننده مثل بنزوکائیین دارن. یه کوچولو اندازه یه عدس بمال به لثه اش آروم میشه. اما توی مصرفش افراط نکن.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
استامینوفن هم میتونی بدی اما با مقداری که دکتر میگه ... ضرر نداره فقط مقدارش وتعداد دفعاتش باید مراعات بشه
(مثلا به وزن بچه بستگی داره واینکه 4ساعت زودتر نباشه )

دخترم از بس فکش درگیر بود ودرد میکشید همه جارو گاز میرفت حتی سر آستینشو!!!

تا وقتی هم بهش استامینوفن نمیدادم وژل دندون ودیفن روی ندونهاش نمیزدم آروم نداشت.
یه تجربه برای راحت دندون در آوردن بچه ها:
فک نوزاد رو از سه - چهار ماهگی با روغن ماساژ بدید. روغن بادوم. یا کنجد. یا همون روغن بچه. شب موقع خواب. اگه نمیتونین، وقتی از حموم آوردین حتماً این کارو بکنین. تا وقتی دندون در بیارن. یهو میبینین سه تا دندون از لثه زده بیرون. بدون اینکه درد بکشن یا تب کنن. من این کارو رو پسرم امتحان کردم و نتیجه اش رو دیدم.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
2706