2733
2734
اون چیه؟؟؟

از آب جنین نمونه برمیدارن آزمایش میکنن

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
کواد سندرم ها رو بررسی میکنه و آن تی دی(نقص لوله های عصبی)  آلفا ریسک پروکلامسی رو بررسی میکنه ...

مرسی نمیدونم😍😘😘😘

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون چیه؟؟؟

ی آزمایش که میره خارج و دی ان ای جنین مورد بررسی قرار میگیره و توش چنتا سندرم با دفت ۹۹ درصد ب بالا صورت میگیره 

و جنسیت هم‌مشخص 

خدایا حتما خودت صلاح کارو بیشتر میدونی قربونت پس آرامش بده بهم ممنون خدا جونم
از آب جنین نمونه برمیدارن آزمایش میکنن

نه وون آمینو سنتر هست 

سل فری آزمایش خون که توش دن آن آی آزاد شده جنین تو خون مادر بررسی میشه

2728
مرسی گلم نمیدونم مامانای ما هم این همه آزمایش دادن؟؟ نکنه ماها ناسالمیم😁😁😁

😂😂😂😂😂نه والله مامان من که نداده

نه وون آمینو سنتر هست  سل فری آزمایش خون که توش دن آن آی آزاد شده جنین تو خون مادر بررسی میشه

اووووو.... یعنی این آزمایش کاملتره؟؟ تا کی باید انجام بشه؟؟

مرسی گلم نمیدونم مامانای ما هم این همه آزمایش دادن؟؟ نکنه ماها ناسالمیم😁😁😁

والا من سر هر دو باید اینو آزمایش رو دادم والا هزینه اش دومیلیون بخدا زور میگه

2738
اووووو.... یعنی این آزمایش کاملتره؟؟ تا کی باید انجام بشه؟؟

اجبار نیست درصورت که آزمایش عربالگری ریسک بشه یا هرکی دلخواه خواست انجام میسه از هفته ۱۲ به بعد میشه داد

نه بابا اونموقع ها از این سوسول بازیا نبود...به قول همسرم ببخشیدا با آب دماغمونم بزرگ شدیم

😅😅

نه بابا اونموقع ها از این سوسول بازیا نبود...به قول همسرم ببخشیدا با آب دماغمونم بزرگ شدیم

حرف حق زده والله😁😁