2737
2734
عنوان

دکتر پرنیان قربانپور

16176 بازدید | 44 پست

سلام دوستان 💜 اینجا کسی تا حالا پیش دکتر قربانپور رفته؟ میتونید راهنمابیم کنید که چجور دکتری هستن؟؟؟ و مبلغ ویزتشون چقدره؟ خییییلیییی ممنونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زود کم می کنی باهاش ولی اگر بخوای همیشه وزنت ثابت بمونه باید تا آخر عمرت رژیم داشته باشی با این خانم ...

مرسی عزیزم از راهنماییت....من خیلی رژیم گرفتم و وزنم ثابت شده ایشونو یه نفر بهم معرفی کرد ولی خب میترسبدم ازینایی باشه که صرفا اسمشون سر و صدا کرده

2738
خواهش می کنم نه من با ایشون تو چهار ماه 35 کیلو کم کردم. ولی رژیمش واقعا سخته و اراده فولادی می خواد ...

وای چقدر خوووب👌😍 بعد تثبیت هم میدن؟من با سختیش مشکلی ندارم اگر جواب بده واقعا.. شما برگشت وزن داشتید؟ ببخشید انقدر سوال میکنم نصفه شبیا...آخه واقعا دیگه افسرده شدم😐🙈😑

تثبیت میدن به شرطی که به اون وزنی که خودشون می خوان برسی. من عین مارمولک شده بودم و بهم می گفت 9 کیلو دیگه کم کن تا تثبیت بدم. منم همسرم نذاشت دیگه برم. بله تو یکسال 19 کیلو اضافه کردم. ولی به نظرم آدم رژیم هایی که کم کم وز کم می کنه بگیره بهتره. چون برگشتش هم کمترو دیرتره. 

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔
تثبیت میدن به شرطی که به اون وزنی که خودشون می خوان برسی. من عین مارمولک شده بودم و بهم می گفت 9 کیل ...

اهااا....عجب...😑😑😑😑😑

اره من خودم ۱۲ کیلو پیشه دکتر مظهری کم کردم توی ۴ ماه ولی هیچ وقت اصلا سختم نبود و ۱ گرم هم بر نگشت کلا ...رژیماشون هر۲ ماه ۱ بار عوض میشد کلا خیلی دکتر ماهین ایشون😍...و اشتباه کردم که ول کردم رژیممو چون عجول بودم...مرسی بازم عزیزم...شبت بخیر

نه همینجوری برای کاهش وزن

آخ آخ شرمندتونم استارتر 

ببخشید ان قدرکه متخصص زنان معرفی میکنن من اصلاً قاطی کردم

تو رو خداببخش منو

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خواهش می کنم نه من با ایشون تو چهار ماه 35 کیلو کم کردم. ولی رژیمش واقعا سخته و اراده فولادی می خواد ...

عزیز دلم ریزش مو پیدا نکردی؟؟

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم
2706