2733
2734
عنوان

بارداری بعدازسقط

240 بازدید | 20 پست

کسی هست ک سقط کرده باشه خوبخود؟بعدازچندوقت دوباره باردارشدید؟

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    

من کورتاژکردم یه سال بعد دقیقا حامله شدم

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۶ ماهه از سقطم میگدره هنوز با دوماه اقدام حامله نشدم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2728

فقط میدونم دکترا میگن لااقل بعد۶ماه

ولی از هرکی شنیدم که خودش تجربه کرده میگه هرچی زودتر بهتر....

میگن ما کلی فاصله انداختیم بهد باردار شدیم باز سقط شد.ولی دفعه ای که زودمثلا بعد۲ماه باردار شدیم موند

خیلیا شنیدم میگن

من بارداری اولم با امپول بود یازده روز بعد مثبت شدن آزمایشم خود به خود سقط شد

چهار ماه بعدش توی ماه اول اقدام باردار شدم شکر خدا و طبیعی هم باردار شدم 

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2738
چندوقتت بودسقط شد؟

دوازده هفته

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
فقط میدونم دکترا میگن لااقل بعد۶ماه ولی از هرکی شنیدم که خودش تجربه کرده میگه هرچی زودتر بهتر.... ...

واقعا؟من ۶هفته سقط کردم الان ۴۰روزه ولی وسوسه دارم بشم میترسم اگه دیرترباشه باردارنشم آخه بعداز۲سال اقدام باردارشدم

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    
من بارداری اولم با امپول بود یازده روز بعد مثبت شدن آزمایشم خود به خود سقط شد چهار ماه بعدش توی ...

خداروشکرعزیزم  

واقعا؟من ۶هفته سقط کردم الان ۴۰روزه ولی وسوسه دارم بشم میترسم اگه دیرترباشه باردارنشم آخه بعداز۲سال ...

ببین علت سقط چی بوده؟اگه اسپرم شوهرت ضعیف بوده حتما تقویت کن بعد.ولی اگه علت دیگه ای داشته تجربه نزدیکام میگفت هرچی زودتر احتمال موندنش بیشتره...دیگه علت رو نمیدونم

هشت هفته به علت ايست قلبيش  ترسيده بودم بعدم نه لك داشتم نه چيزي دكتر قرص داد پري شدم بعدم سق ...

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم  انشالا خدا یه نی نی سالم وصالح بهت بده

2706