2737
2734
عنوان

فقط اونایی که مرض دارن بیان!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 22200 بازدید | 576 پست
نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا ذهنم منحرف بحث شه..

یعنی اصلا حرصشو درنمیاری؟

آفرین به تو

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وای شما برگشتین 😃😃😃

قطع دسترسی بودین 

چ خوب😍😍❤

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2731

من سکوت میکنم .بیشتر روانی میشه چون همیشه درحال جیک جیک کردنم😆😊

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
من یبار دعوام شد بعد با مسواکش روشویی دستشویی رو شستم حمله نکنین نادون بودم

من یدفع الکی بهش گفتم همین کارو کردم

باورت نمیشه همیشه مسواکشو میزاره تو گاوصندوقش😂😂😂

تازه ماهی ۱ مسواکم میخره

یه اصل روانشناسی هست که میگه خودمون هر طور هستیم، نیت دیگرانو همونطور میبینیم
2738
نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا ذهنم منحرف بحث شه..

داشتم فکرمیکردم (یالاک) چیه که شما میزنی😓

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
تو فقط اینجوری 😂😂😂 از دست توووو

:))

کیف میده خو

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
خداییش دل آدم خنک میشه قبول داری؟

اوففف خیلی یبار دعوا کردیم شبش خرید بودیم سر چیز احمقانه ای  بعد من اومدم هال خوابیدم اون اتاق بود 

صبح پاشدم دیدم عه من هنوز هالم😂انتظار داشتم بیاد ببره منو بعد پاشدم در اتاقو باز کردم محکم بعد اومدم نشستم پلاستیک های وسیله هارو باز میکردم😂 داد میزدااااا

خـــدایاشکــــرت برای داده و نداده هایت🙏❤
2706