1109
648
عنوان

فقط اونایی که مرض دارن بیان!!!

22104 بازدید | 576 پست

سلام.

بچه ها شمام وقتی با شوهرتون بحثتون میشه دوست دارین الکی خوش باشین؟

مثلا سر و صدا میکنین ( در کابینت و کمد الکی باز و بسته میکنین) یا تلویزیون و موسیقی با صدای بلند گوش میدین؟ یا وقتی میره بخوابه خیلی نامردانه هزارتا جنگولک بازیه صدا دار درمیارین که خوابش کوفتش بشه؟

یا فقط من اینطوری ام؟ :))

امضای اول: لایکت نکنم. ریپلایتم نکنم. خب بگو چیکارت کنم بزرگوار؟!    امضای دوم: من باید 5 کیلو کم کنم. خیلی بزم اگه نتونم. امضای سوم: پریشونی درد داره. دعا کنید آرامش بگیرم.  

نه منم مریضم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه باش حتی از دور من دلخوشم به بودن  تو دوست عزیز اگه مخالف نظرمنی نه لایکم کن نه ریپلایی با ریپلایی کردنت شعور خودتونشون میدی مرسی اه  

نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا ذهنم منحرف بحث شه..

خدایا ما چراانقد داغونیم🤕نت داغون ،قیافه پسرا داغون_ماشینامون داغون،قیافه پسرا داغون_آب و هوامون داغون،قیافه پسرا داغون _شیر پرچرب داغون،قیافه پسرا داغون....😐حالااینا به کنار..قیافه پسرارو گفتم ؟؟🤔😆... اونو ک دیگه نگو لامصب داغونه داغونه داغوووون😲😂😂

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

آی ام یک مرضی🤚🏻

کجا باید برم یه دنیا خاطره ت تورو یادم نیاره/کجا باید برم که یک شب فکر تو منو راحت بذاره/چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره /محاله مثل من توی این حالِ بد کسی طاقت بیاره...
1082
دقیقا 😂😂😂😂

خداییش دل آدم خنک میشه قبول داری؟

امضای اول: لایکت نکنم. ریپلایتم نکنم. خب بگو چیکارت کنم بزرگوار؟!    امضای دوم: من باید 5 کیلو کم کنم. خیلی بزم اگه نتونم. امضای سوم: پریشونی درد داره. دعا کنید آرامش بگیرم.  
1125
نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا دهنم منحرف بحث شه..

وااای خدا

یه لحظه تصور کردم دهنتون منحرف شه😐😂

کجا باید برم یه دنیا خاطره ت تورو یادم نیاره/کجا باید برم که یک شب فکر تو منو راحت بذاره/چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره /محاله مثل من توی این حالِ بد کسی طاقت بیاره...

من ميرم ريتوران درجا بعد از قهر 

يا درياكنار 

عكسم ميزارم تو استوريام 

قشنگ دق ميكنه

چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند وطن‌شان نیست بلکه ابتدا باید خودشان را نجات دهند، زیرا بیشتر آنها در اعماق ناآگاهی‌ها، توهم دانایی دارند  
1091
نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا ذهنم منحرف بحث شه..

یعنی اصلا حرصشو درنمیاری؟

آفرین به تو

سلام وای شما برگشتین 😃😃😃

قطع دسترسی بودین 

چ خوب😍😍❤

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
835