848
44
عنوان

فقط اونایی که مرض دارن بیان!!!

22075 بازدید | 576 پست

سلام.

بچه ها شمام وقتی با شوهرتون بحثتون میشه دوست دارین الکی خوش باشین؟

مثلا سر و صدا میکنین ( در کابینت و کمد الکی باز و بسته میکنین) یا تلویزیون و موسیقی با صدای بلند گوش میدین؟ یا وقتی میره بخوابه خیلی نامردانه هزارتا جنگولک بازیه صدا دار درمیارین که خوابش کوفتش بشه؟

یا فقط من اینطوری ام؟ :))

لایکت نکنم. ریپلایتم نکنم. خب بگو چیکارت کنم بزرگوار؟!   (با تاپیک بامدادخمار رژیم گرفتم. خدا کنه بتونم این چندکیلو باقیمونده رو کم کنم)

نه منم مریضم

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه باش حتی از دور من دلخوشم به بودن  تو دوست عزیز اگه مخالف نظرمنی نه لایکم کن نه ریپلایی با ریپلایی کردنت شعور خودتونشون میدی مرسی اه  

نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا ذهنم منحرف بحث شه..

راههای دق دادن مردا  : باکراوات موردعلاقش دماغتونو پاک کنین.وقتی قراربره پیش دوستاش یا خونه مامانش رژ قرمز بزنین بعد گردنشوببوسین و بهش نگین تا همونجوری بره   .وقتی خیلی گشنس و سرمیزشام هستین براش از استفراغ دوران بیماریتون بگین.اون موق ک بی پوله دعوتش کنین شام رستوران وبعدش که شام خوردین  باهاش دعوا راه بندازین بدون حساب کردن رستوران و ترک کنین   اگه طرفتون کچل هستش همش ازمدل موی خواستگارای قبلیتون بگین  وقتی تی وی میبینن مخصوصا فوتبال ی دامن کوتاه بپوشین برین جلو تی وی تکون بدین   اگه ی تیشرت یا لباس جدیدگرفت بگین نمیدونم چراهیچی بهت نمیاد  آدامس جویده شدتونو بچسبونین ماشینش(ترجیحا صندلی راننده)  .

آی ام یک مرضی🤚🏻

کجا باید برم یه دنیا خاطره ت تورو یادم نیاره/کجا باید برم که یک شب فکر تو منو راحت بذاره/چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره /محاله مثل من توی این حالِ بد کسی طاقت بیاره...
780
دقیقا 😂😂😂😂

خداییش دل آدم خنک میشه قبول داری؟

لایکت نکنم. ریپلایتم نکنم. خب بگو چیکارت کنم بزرگوار؟!   (با تاپیک بامدادخمار رژیم گرفتم. خدا کنه بتونم این چندکیلو باقیمونده رو کم کنم)
849
نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا دهنم منحرف بحث شه..

وااای خدا

یه لحظه تصور کردم دهنتون منحرف شه😐😂

کجا باید برم یه دنیا خاطره ت تورو یادم نیاره/کجا باید برم که یک شب فکر تو منو راحت بذاره/چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره /محاله مثل من توی این حالِ بد کسی طاقت بیاره...
827
نه من معمولا یالاک میزنم یا ارایش میکنم تا ذهنم منحرف بحث شه..

یعنی اصلا حرصشو درنمیاری؟

آفرین به تو

895