2703
2553

من دارم

معده درد داشتم مخصوصا وقتي فست فود و جيبس و بفك ميخوردم

يا كرسنه ميموندم

اندوسكوپي كردم ي زخم كوجيك بود

ك دارو داد

دارورو نخوردم

تغذيمو اوكي كردم

خوب شدم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم معده درد داشتم مخصوصا وقتي فست فود و جيبس و بفك ميخوردم يا كرسنه ميموندم اندوسكوپي كردم ي ...

خداروشکر من دوروزه سرمعدم بشدت درد میکنه زیرجاغ سینم دردش میزنه پشت کمرم بنظرتون ممکنه زخم باشه؟

2720
خداروشکر من دوروزه سرمعدم بشدت درد میکنه زیرجاغ سینم دردش میزنه پشت کمرم بنظرتون ممکنه زخم باشه؟

اكثر اونايي ك معده درد دارن

زخم معده هم ب نظرم دارن ولي مهم نيست 

اين دردي ك ميكي خيلي نيس

برو دكتر اوكي ميشي زود

اكثر اونايي ك معده درد دارن زخم معده هم ب نظرم دارن ولي مهم نيست  اين دردي ك ميكي خيلي نيس ب ...

ممنون فردا نوبت دارم الان تو نت خوندم این نوع درد میتونه از علائم سرطان باشه نگران شدم

2714
ممنون فردا نوبت دارم الان تو نت خوندم این نوع درد میتونه از علائم سرطان باشه نگران شدم

تو نت هر مریضی رو علایمش رو سرچ کنی دور از جون میزنه سرطان اصن سرچ نکن من سر همین سرچ کردم سه بار چکاپ رفتم

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

نه عزیزم نگران نباش.منم چندماهی این مشکل شمارو داشتم(البته همیشه خدا معده درد داشتم!) ولی خیلی وحشتناک تر از شما بود دردِش فقط با آمپول آروم میشدم.دو روز پیش آندوسکوپی دادم زخم نداشتم.

ورم‌معده با ریفلاکس داشتم.که‌اونم‌ با رعایت‌کردن و یه دوره دارو‌ درمان میشه

خدایا به امید تو....

وااااي تروخدااااا نت نرو 

اصلا نرو ببين من خيلي دردم شديد بود

اون سالي ك مرتضي پاشايي مرد رفتم نت ديدم زده سرطان معده

رفتم نت نوشتم سرطان معده علائمش چيه

زد معده دردو همين علائمايي ك من دارم

واي در عرض يك ثانيه تمام بدنم يخ كرد كلاب ب روت تهوع و اسهال درجا تا ي هفته هرجي ميخوردم بالا مياوردم مطمين بودم سرطانه😐😐😐

ي ماه كذشت رفتم دكتر 

قرص افسردكي داد بهم 

و بهم كفت اصلا تحت هيج شرايطي نت نرو

بابا الان ميزني پام درد ميكنه

ميزنه سرطان پا داري خيلي مسخره اس

بعد ي سري ام خيلي معده درد شديد كرفتم با تهوع

خيليا ديك رفتم منخصص ي قرص داد كفت خوب نشدي بي اندوسكپي تا خوردم خوب شدم

جون خودم كشيدم اينارو برات نوشتم

اصلا نت نرو الان ٩٠درصد معده درد دارن جون تغذيه ها بده

و همه عصبي شدن

نه عزیزم نگران نباش.منم چندماهی این مشکل شمارو داشتم(البته همیشه خدا معده درد داشتم!) ولی خیلی وحشتن ...

خداروشکر که مشکلی نداشتی مال منم دردش زیاده خواب ندارم اصلا

ممنون من از وقتی خودمو شناختم دردوورم معده وروده داشتم اما این درد جدیده 

عزيزم نگران نباش 

نت كه دكتر و آزمايش نيست

ممكنه كوچكترين مشكل جزيي هم كه داشته باشي علايم مشترك داشته باشه

اصلا نگران نباش و توكل بر خدا كن

ي صدقه به نيت سلامتي امام زمان ع بده و دستت رو بذار روي معده ات و ٧ مرتبه سوره ي حمد رو بخون به  نيت سلامتي و بعد براي اينكه خيالت راحت بشه برو دكتر 

ان شاء الله كه چيزي نيست و زود خوب ميشي😊

یا صاحب الزمان ادرکنی
2706