2726
خداروشکر که مشکلی نداشتی مال منم دردش زیاده خواب ندارم اصلا

عزیزم برا منم وحشتناک بود دیگه شک نداشتم معدم زخم شدیدی برداشته و حتی فکرای بَد میکردم.نگو ورم معده هم میتونه تا این حد اذیت کنه البته برا من ورمِش شدیدِ.حتما آندوسکوپی بده و پیشنهاد میکنم با بیهوشی چون اصلا احساس نکردم.ولی دوبار قبل خیلی وحشتناک بود برام.انشاءالله هیچ مشکلی نداشته باشی و زودی خوب شی

خدایا به امید تو....
عزیزم برا منم وحشتناک بود دیگه شک نداشتم معدم زخم شدیدی برداشته و حتی فکرای بَد میکردم.نگو ورم معده ...

اخه دردش شديد نيس واسه اندوسكپي ي ازمايش معده هم ميتونه بده

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين اصلا به خودت افكار منفي رو راه نده

الان دركت ميكنم چ حالي داري

بيشتر دردها و مشكلات عصبي هستن و اگه كنترلشون نكني برات مشكلات جدي جسمي و روحي بوجود ميارن

اصلا به واژه ي سرط..فكر نكن و مطمئن باش هيچي نيست

فقط از الان به خودت قول بده تغذيه سالمي داشته باشي،فسد فود،انواع نوشابه،غذاهاي چرب و سرخ شده،انواع سس هاي سالاد و غذا، چايي داغ و پررنگ و افكار منفي و عصبي بودن رو به خودت حرام كن تا سالم و سلامت باشي 

یا صاحب الزمان ادرکنی
2728

واسه درمان زخم معده روغن بادام شیرین اصل بعد هر غذا ی قاسق میخورین تا ی ساعت بعدشم چیزی نمطخورین.بدترین زخم معده ها رو هم درمان میکنه ب شرط اصل بودن و اصلاح تغذیه.فلف و زیتون و سرخ کردنیهم نمیخورین قهوه و چایی هم

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
ببين اصلا به خودت افكار منفي رو راه نده الان دركت ميكنم چ حالي داري بيشتر دردها و مشكلات عصبي هستن ...

کاملا درست میگی متاسفانه همه چیز به اعصاب ربط داره حتی اگر تغذیه درست باشه

عزيزان مگه شماها دكترين كه آندو تجويز ميكنين

در مرحله اول هيچ دكتري آندو تجويز نميكنه مگه اينكه بيماري حاد و پيشرفته باشه

معمولا دكتر ها در اين موارد ابتدا داروهايي رو تجويز ميكنن تا تاثير دارو رو روي حال بيمار ببينن اگه بهتر شد نتيجه ميگيرن كه مورد خاصي نيست و اگه بدتر شد يا نتيجه ي مثبت نداشت در مرحله دوم آندو تجويز ميكنن تا بفهمن مشكل كجاست

در ضمن عزيزم شما اگه برات مقدوره با معده ي خالي دو قاشق عسل اصلي بخور و بعدش هيچي نخور

ادويه و غذاهاي تند و داغ هم فعلا ممنوع تا بري دكتر

یا صاحب الزمان ادرکنی
واسه درمان زخم معده روغن بادام شیرین اصل بعد هر غذا ی قاسق میخورین تا ی ساعت بعدشم چیزی نمطخورین.بدت ...

چه خوب اگه زخم تشخیص دادن حتما امتحان میکنم برات دعاکردم خدا یه نی نی سالم بذاره تودلت

عزيزان مگه شماها دكترين كه آندو تجويز ميكنين در مرحله اول هيچ دكتري آندو تجويز نميكنه مگه اينكه بيم ...

خب ماهم همينو كفتيم!

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

خخ  نه کاکو سرطان چیه من دارم حادشم دارم لطفا فقط سه هفته رعایت کنید نوشابه اصلا ابگوشت ترید سبزی فلفل نخورید مهمتر از همه اعصابتون باس راحت باشه اراممممش همین اگه شیرازی هستید ادرس دو تا پزشک عالی رو بدم بهتون معجزه میکنن بلا دوره

نه عزیزم نگران نباش.منم چندماهی این مشکل شمارو داشتم(البته همیشه خدا معده درد داشتم!) ولی خیلی وحشتن ...

عزیزم برا ریفلاکس و ورم معده چیکار کردین خوب شدین دارو و دارو گیاهی چی ؟؟؟

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
عزیزم برا ریفلاکس و ورم معده چیکار کردین خوب شدین دارو و دارو گیاهی چی ؟؟؟

یه مدت دارو خوردم خدایی بعد۲سال خوب شدم ولی تازگی ریفلاکسم برگشته..نه دارو گیاهی نخوردم فقط چیزای اسیدی سعی کردم نخورم مثلن ترشی جات بهم نمی سازه پیاز خام هم همینطور.ولی نمیدونم باز چشه ریفلاکسام برگشته 

خدایا به امید تو....
2706