2726
عنوان

امروز صدای قلب جوجومو شنیدم...

455 بازدید | 51 پست

من هفته 15هستم و امروز تو مطب صدا قلبشو شنیدم قربونش برم  و کلی تکون میخورد و تو دستگاه صداش میومد و هی میرفت از زیر دستگاه اینور اونور دکترم گف خیلی شیطونه جوجو از حالا...وای نمیدونین چ لحظه ای بود و همون لحظه تو دلم گفتم خدااایا همه منتظرا رو دلشون رو شاد کن و قسمتشون بشه صدای قلب جوجوشونو بشنون...انشاالله...

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه لحظه قشنگي تبريك ميگم❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

خداروشکر

برا ماهم دعا کن

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
وای خدا یعنی میشه منم صدای قلب جنینمو بشنوم 

انشاالله چرا نشه گلم. خدا دلتو شاد کنه الهی.

.

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...
به سلامتی عزیزم اولین بار بود صدای قلبشو شنیدی؟

بله..قبلا تو سونو دیده بود دکتر و صداشو برام نذاشت الان صداشو تو مطب با دستگاه شنیدم

2706