2726
عنوان

کسی سل فری انجام داده و مشکل داشته جواب ازمایش و سقط کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 37 پست
انشالله چیزی نباشه بیا اینجا بگو 

چشم حتما برام دعا،کن😭

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
ممکنه جواب سل فری کسی بد بیاد؟ و مشکل داشته باشه؟

دکتر من که گف از هر10 نفر که امینوسنتز میدن 9 نفر سالمن 

تو سایت هم بیشتریا سالم بودن

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ندیدی که کسی با جواب مشکل دار سل فری سقط کنه؟

عزیزم من از چند روز مونده به عید که با این بیماری اشنا شدم

خدا رو شکر بودن کسایی که ریسک 1به 8 هم داشتن اما جوابش منفی بود

شما توکل کن به خدا ازمایشت رو بده ان شاالله جوابت منفی میشه و خیالت تا اخر بارداری راحت میشه

گفتنش راحته ولی واقعا انتظار سخته 

منم تو اون دوره واقعا کلافه و سردرگم بودم فقط باید توکلت به خدا باشه و دلت روشن باشه که نی نی سالمه چون استرس اصلا خوب نیست

اعداد صرفا فقط یه ریسکه و نشون دهنده وجود بیماری نیست

ان شاالله که برای شما هم منفی میشه

پس خداروشکر جوابش مشکلی نداشته؟ 

نه گلم

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2728
پس ندیدی که کسی با جواب مشکل دار سل فری سقط کنه؟

دوست عزیز،الان تاپیکتونو دیدم،چون سل فری ی روش غیر تهاجمی هس،بعضی پزشکا تر جیح میدن از سل فری بجای آمنیوسنتز استفاده کنن.در صورتی که سل فری یکی از تریزومی هارو (مثل داون)تایید کنه،چون با مدرک سل فری پزشکی قانونی اجازه سقط نداره،آمنیو سنتز انجام میشه ک معمولا جوابش با سل فری یکی هس.اما برای پزشکی قانونی جهت صدور مجوز سقط معتبره.

انشالله چیزی نباشه بیا اینجا بگو 

سلام امروز جوابو گرفتم شکر خدا سالم بود بچه ام 😍😍😍خدایا شکرت

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)