2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاثیرات مثبت کاسنی بر جنین کدامند؟ مصرف کاسنی در دوران بارداری چه تاثیری بر جنین دارد؟ آیا کاسنی تاثیر قابل توجهی بر جنین دارد؟ کاسنی یکی از گیاهانی است که مصرف معقول آن در دوران بارداری می تواند تاثیرات مثبتی بر مادران باردار ، جنین و نیز بر روند بارداری داشته باشد. هر چند که بعضی ها اعتقاد دارند نبایستی از کاسنی در دوران بارداری استفاده کرد اما واقعیت آن است که مصرف به اندازه این گیاه یا عرق کاسنی می تواند اثرات مثبتی علاوه بر مادر بر جنین داشته باشد. در این مطلب سعی می کنیم به تاثیرات مثبت مصرف کاسنی یا عرق کاسنی بر جنین بپردازیم تا مادران حامله با این تاثیرات آشنا گردیده و اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند.

تاثیر کاسنی بر زیبایی جنین

یکی از اثرات مثبت مصرف کاسنی در دوران بارداری ، تاثیر آن بر زیبایی جنین است. از آن جایی که کاسنی سبب دفع مواد زائد و فاسد از خون می گردد ، این کار باعث زیبایی جنین می شود. اصولا موادی که سبب تصفیه خون و پاک سازی کبد می گردند باعث زیبایی جنین می شوند و کاسنی یکی از گیاهان مؤثر در این زمینه است. البته لازم به یادآوری است که عوامل مختلفی بر زیبایی جنین تاثیرگذار هستند و مصرف کاسنی در دوران بارداری فقط یکی از این عوامل می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عوامل مختلف تاثیر گذار بر زیبایی جنین می توانید مطلب فرزند زیبا را مطالعه نمایید.

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
هیچکی مثل من عرق کاسنی نمیخورد . جای آبم کاسنی میخوردم . ولی پسرم تا مدتها زردی داشت

من اصن نخوردم پسرمم زردى نداشت اما تخت بغليم پسرش خيلى زردى داشت خانومه ناراحت بود ميگفت روزى نصف ليوان عرق كاسنى خوردم اخرشم ك زردى گرفت

2738

سلام عزیزم زردی ربطی به خوراک مادر. نداره چون زردی بچه از تشکیل نشدن کامل کبد هستش یعنی آنزیمی در کبد باید. باشه که هنوز بدن جنین تشکیل نداده مثل بعضی از آنزیم هایی که در روده نوزاد تشکیل نمیشه بعد که به دنیا میاد کم کم تشکیل میشه

عرق کاسنی زیاد خوردن ضرر داره واسه بچه چون طبعش سرده نرمی استخوان میاره برای بچه.

برای زردی بچه هفته اخر بارداری یک عدد فلوس رو سه قسمت کنید و سه شب خیس کنید و صبح ناشتا بخورید واقعا تاثیر داره و زردی بچه رو تا حد زیادی پایین میاره

تو ماهی و من ماهی این برکه کاشی.... اندوه بزرگیست زمانی که نباشی😔
من اصن نخوردم پسرمم زردى نداشت اما تخت بغليم پسرش خيلى زردى داشت خانومه ناراحت بود ميگفت روزى نصف لي ...

آره بابا اصلا ربطی نداره . بخواد بگیره میگیره

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

خوردن عرق کاسنی دذ بارداری به خاطر طبع سردی که داره باعث سرد شدن طبع مادر و درنتیجه گرفتن مشکلاتی میشه که مهم ترینش افسردگی پس از زایمانه

شخصی جهنم را اینگونه برایم توصیف کرد: در آخرین روز زندگی ات روی زمین، آن شخصی که از خودت ساخته ای، شخصی که  میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد...

من هم عرق کاسنی میخورم هم رازیانه هم آویشن اما به مقدار کم سر دخترمم میخوردم واقعا تاثیر داشت چون موهای دخترم طلایی شد با چشای درشت وروشن برعکس منو باباش که موهای فر وپوست گندمی داریم

2706