2726

چرا!؟ میخوای سقط کنی!؟ 

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا این چه حرفیه میخوای بچت رو بکشی بخاطر اینکه تی اس اچت بالا بوده؟زن عموم تا چهار ماه نفهمید کم کاری تیرویید داره بچه شم بدنیا اومد سالمه خداروشکر .تیروییدم نگرفت

خدای مهربونم بچه ی تودلمو به خودت سپردم.خودت مواظبش باش وسالم بزارش بغلم😍😘خدایا شکرت🙏

بجای اینکه سقطش کنی زود برو دکتر غدد برات دارو تجویز کنه.منم کم کاری تیرویید دارم ودارو مصرف میکنم

خدای مهربونم بچه ی تودلمو به خودت سپردم.خودت مواظبش باش وسالم بزارش بغلم😍😘خدایا شکرت🙏
بابا این چه حرفیه میخوای بچت رو بکشی بخاطر اینکه تی اس اچت بالا بوده؟زن عموم تا چهار ماه نفهمید کم ک ...

تیروئیدش چند بود؟ سالمی که سالم دنیا میاد ولی ضریب هوشش میاد پایین

من خودمم به خاطر تیروئید مامانم باهوش نیستم خیلی اذیت میشدم تو کل زندگیم

بجای اینکه سقطش کنی زود برو دکتر غدد برات دارو تجویز کنه.منم کم کاری تیرویید دارم ودارو مصرف میکنم

عزیزم مصرف میکنم از قبلش زیر نظرم دکتر بودم ولی داروی کافی بهم نداد تو دوازده هفته باید زیر 2.5 باشه مال من 3.6 بود الانم دیگه کار از کار گذشته 16 هفته هستم میگن سه ماه اول مهمه

تیروئیدش چند بود؟ سالمی که سالم دنیا میاد ولی ضریب هوشش میاد پایین من خودمم به خاطر تیروئید مامانم ...

والاخیلی باهوشه و شلوق.4بود فک کنم.خیلیاااااا تیرویید داشتن و بچه شون باهوش هستن تواطرافم زیادن

عزیزم مصرف میکنم از قبلش زیر نظرم دکتر بودم ولی داروی کافی بهم نداد تو دوازده هفته باید زیر 2.5 باشه ...

نمیدونم والا بادکترت مشورت کن.تصمیم سرخود نگیری یه وقت گناه داره بچت.هوش بچه  ارثیه .والدین باهوش باشن بچه هم باهوش درمیاد

2706