2737
2734
هر دقیقه ای که میگدره فقط فقط به خودت ضرر میرسه پاشو سررررررررررررررررررررریع برو د کتر و سونو تروخدا این همه لفتش نده
برای سلامتی کامل مامانم و سلامتی مامان خودتون یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ری جان...من تجربشو دارم.تو هر بدنی یه جور جواب میده.برای منم سقط نشد و رفتم سونو .اصلا شکل ساک دفرمه بود.بعدا دکتر خودم بهم گفته بود که این قرصا تو بعضی افراد سقط کامل میکنه . و همیشه جنین رو صد در صد آسیب میزنه. حتمن حتما پاشو برو دکتر.نترس اگرم نمیخوای بگی خودت کردی نگو.به کسی نگی حتی دکترا هم نمیفهمن. بگو خونریزی داشتی حالا میخوای سونو کنی. من که کارم به کورتاژ رسید با بد بختی .ایشالله برای شما نشه ولی پاشپ برو دکتر زنان.همین امرووووز
هانی دوستم گل پسرت مبارکت باشه عشقم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2728
تاپیک اذریا رو خوندم اونجا دیدم نوشتی. بعد اومدم بهت تبریک بگم هر چی رفرش میکنم تاپیک نمیاد تو اون قسمت
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
مر مر جونم میخوام باهات حرف بزنم کارت دارم درخواست دوستی فرستادم
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.
2738

سلام

منم مجبور به سقط شدم با قرص انداختم😕 مراقب باشین که باهرکسی مشورت نکنید من زنداداش خودم نزدیک بود منا به کشتن بده آخرش تو اینترنت یه شماره پیدا کردم که برام فرستاد شمارشا میزارم اگه کسی مجبور به سقط شد بهش زنگ بزنه درضمن خانم هم هست ۰۹۲۱۷۳۷۵۲۳۰

سلام من قرص راکوتان میخوردم برای جوش صورتم علاوه بر اون ناراحتی اعصاب و افسردگی شدید هم داشتم با این که جلوگیری میکردم متاسفانه ناخواسته باردار شدم به هر دری زدم بی نتیجه بود هیچ دکتری حاظر نشد حتی بهم بگه چکار کنم من موندم و یه بچه توی شکمم که معلوم نبود اگه دنیا بیاد چه مشکلاتی داره 

هزارتا شماره توی اینترنت بود که قرص برای سقط میفروختن به همشون زنگ زدم هر کدوم یه چیزی میگفتن که اصلا نتونستم به هیچ کدوم اعتماد کنم و بیشترشون مرد بودن .واقعا درمونده شده بودم و حال روحیم هر روز خرابتر که توسط یکی از دوستام خانم دکتری رو بهم معرفی کردن که تونستم ازشون قرص میزوپروستول یا همون سایتوتک اصل رو ازشون تهیه کنم این که داروخانه بود و اون خانم پزشک بود واقعا خیالم راحت بود و قرصو ازشون تهیه کردم و طبق روش و دستور العملی که داد طی چند ساعت کارم انجام شد واقعا باورم نمیشد به این راحتی مشکل به این بزرگی حل بشه و طی 6 ساعت همه چی تموم شد و راحت شده بودم 

اگه کسی میخواد این کارو انجام بده و شرایط نگهداریشو نداره قرصو از یه جای مطیمن بخره نه از این دلال ها که اومدن سایت زدن و سوادی هم در این زمینه ندارن 

شماره اون خانم دکتر 09217375230 بود واقعا به من کمک بزرگی کرد الان 10 روزه از این قضیه میگذره و نتیجه سونوگرافی نرمال و طبیعی بوده 

الهی هیچ کس ناخواسته حامله نشه    

واییی اینارومیخونم بیشترمیترسم

من قرصو گرفتم دوتا زیرزبونی دوتا داخل واژن بایدبذارم

نمیدونم بذارم یانه میترسم 

چ راهی واسه سقط بهتره؟

من هفته شیشمم فک کنم البته خانومه گف ی ماهه بارداری

ولی ینفردیگه گف چون بتا زده ۱۰۰۰۰ بیشتری

نمیدونم چیکارکنم چون اولشه بنظرتون ازبین میره؟

دردش چقدره؟

واییی اینارومیخونم بیشترمیترسم من قرصو گرفتم دوتا زیرزبونی دوتا داخل واژن بایدبذارم نمیدونم بذارم ...

عزیزم برا شما ازبین رفت؟

من تو موقعیت شمام

سه ساعت گذشته ولی درد ندارم

برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید🌹
2706