2726
خب برن سونو اگه جنین سالمه نندازه اگه زنده وخوبه اگه نه که دیگه کورتاژ مى خواد بزرگه بابا. الان
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خیال کردم خدایی نکرده جنین قلبش نمیزنه برا همین میخاى سقط کن پس بیخیاللللل اون الان یه موجود زند اس داره نفس میکشه این قتل نفسه این کار عواقب زیادى بعدش دارههههه پس نکن دوستم
عزیزم والا من چون نی نی هایم مرده بودن تو شکم با دستور دکتر و حضور یک ماما تو بیمارستان قرص میخوردم و برام ماما میذاشت دکتر هم در دسترس بود خطر ناکه کلی خون ازت میره حتما باید تو بیمارستان باشی نکن این مدلی من یک بار هم دفه اول بارداری ام خودش افتاد تو ماه 2 ولی من کاریش نکردم فقط گریه کردم گریه البته تو خودت بهتر شرایط زندگی ات را میدانی ولی این کار باید حتما تحت نظر دکتر یا ماما انجام بشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
(خانم هانی بانو) اتفاقا من تو اینترنت کلی سرچ کردم و مقالات زیادی خوندم وهمشون تو روش مصرف میگفتن که تو هفته 13 میشه سقط کامل انجام بشه منتها برای من نمیدونم چرا اینجوری شد . در ضمن من هرروز به اندازه کافی از شوهرم سرکوفت میشنوم ونیومدم تو این سایت که از شما هم سرکوفت بشنوم فقط راهنمایی خواستم اگه تونستید ممنون میشم
خانمی اول باید بری سونو ببینی چی شده اتفاقی افتاده یا نه اگه مونده باشه و سالم باشه که بهت میگن اگه هم از بین رفته باشه بهت میگن تازه من یادمه با اینکه میدونستم بچه هایم مرده هستن چون دوقلو بودن 3 بار دکتر منو سونوهای مختلف فرستاد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مطمئنم. بار اول 2تازیرزبونی 2تا واژینال و 2 ساعت بعد یه لخته خون اومد تا 2روز بعد هم خونریزی کمی داشتم تا فرداش منتظر موندم هیچ اتفاقی نیوفتاد دوباره هر 6 ساعت 2تا واژینال استفاده کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد جمعا 10تا قرص استفاده کردم.
پری خانم من نخواستم سرکوفت بزنم. فقط تعجب میکنم که میگید گشتم.خوب اگه گشتید باید بدونید دقیقا بعد از مصرف این قرص جنین ناقص الخلقه میشه و باید سریع خارج شه.اگه خونده بودید نمیدو نستید تا هفته ۱۷ نباید صبر کنید چون ممکنه عفونت بگیرید؟ همین الان برید دکتر زنان.خیلی خطرناکه اگه کامل دفع نشده باشه.فکرم نکنید که حالا شاید نگهش داشتم .اون موجود دیگه از بین رفته.بقایاش فقط برای شما ضرر داره.
هانی بانو شما مطمئنی؟ اخه تو یکی از سایتها وقتی برای یه ماما توضیح دادم گفت چون یه لخته خون بوده فقط جفت حساس شده . تروخدا اگه اطلاعات کاملی دارید کمکم کنید؟....
2706