2733
2734

سلام دوستام شمام تعیین جنسیت رو نمک شنیدید نمیدونید چقد حقیقت داره 

دوقلوهای قشنگم فرشته شدن برای دوباره مامان شدنم دعا کنید😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کدوم نمک .نمک و ادرار یا نمک از پشت سر  نمک از پشت سر رو خیلیا دیدم صادق بوده  ادرارش رو ...

نمک و ادرار منم شنیدم حقیقت داره 

شما بی خیال نمک شو بیا از دوقلوها بگو که من غش میرم واسه دوقلو 

تو خانوادتون دوقلوزایی داشتید؟ 

چند هفته فهمیدید دوقلو هستن

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
خوشبحالت دوقلوی انشاا...بسلامتی روماهشون روببینی وخداهمیشه حفظشون کنه برات.چیکارکردی دوقلوشد؟؟

ممنون عزیزم همچنین شما بسلامتی دنیا بیاد دختر گلت .من‌ای وی اف کردم خداروشکر دوتا شدن .الان تست من دختر در اومد پس اون یکی قل چی تکلیف اون معلوم نیس ب نظرم خیلی نمیش بااطمینان گفت 

2738
شما بی خیال نمک شو بیا از دوقلوها بگو که من غش میرم واسه دوقلو  تو خانوادتون دوقلوزایی داشتید؟ ...

عزیزم دوقلوزایی هم داشتیم توفامیل نزدیک من و همسرم ولی من ای وی اف کردم دوتا شدن .راستی درسته شیرینه دوقلو داشتن ولی بدحالی و ویار هم دوبرابر هست خیلی روزام بد میگذره خیلی ولی بازم خداروشکر صدهزار بار قدمشون روچشمام

ممنون عزیزم همچنین شما بسلامتی دنیا بیاد دختر گلت .من‌ای وی اف کردم خداروشکر دوتا شدن .الان تست من د ...

فدات😘اره عزیزم صبرکن14هفته مشخص میشه.چقدهزینه کردی براای وی اف عزیزم؟

همسرعزیزم،دخترای نازم،من عاشقتونم😘😘😘
شما بی خیال نمک شو بیا از دوقلوها بگو که من غش میرم واسه دوقلو  تو خانوادتون دوقلوزایی داشتید؟ ...

من هفته پنج ک لک بینی داشتم فهمیدم دوتان عشقام انشالله خدا قسمتت کنه برات دعا کردم و صلوات فرستادم عزیزم

[QUOTE=62213723]فدات😘اره عزیزم صبرکن14هفته مشخص میشه.چقدهزینه کردی ای وی اف تنها حدودا ده تومن شد ولی قبل ivfکلی هزینه و ای یو ای و دارو ازمایش داشتم اونارو جدا حدودا نه میلیون شد حساب کردم در کل حدودا بیست میلیون رویان تهران من خرج کردم

من هفته پنج ک لک بینی داشتم فهمیدم دوتان عشقام انشالله خدا قسمتت کنه برات دعا کردم و صلوات فرستادم ع ...

ممنونم عزیزم من از همین الان عاشق نی نیهات شدم انشالله سالم صالح باشن و خودتم زایمان راحتی داشته باشی

من از آرزوهام که دوقلو باردار بشم و سالم و صالح باشن

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
مال من ، خواهرم ،، جاریم و خیلی‌ای دیگه با تعیین جنسیت چینی درست از آب در اومد

تعیین جنسیت چینی ک برام پسر شد ولی خب دوقلو های من همسان نیست ک بگی دوتا پسر یا دوتا دختر باشه معمولا ی پسر ی دختر میشن حالا بازم ببینم خواست خدا چیه

2706