2726
پاییز و چکاوک چرا؟؟؟البته ببخشدااا😆😆😆 باران بزار هم پاییز خوشحال بشه هم چکاوک😉😉😉

نميدونم دوستش دارم 😂😂😂😂 پاييز خيلي فصل قشنگيه ، باران خيلي زياده نه 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
اگه پسر باشه علی اگه دختر باشه سلنا

مگه اسمایی مث سلنا رو اجازه میده اداره ثبت؟

رَبـِّـ إِنِّی نَذَرتـُـ لَکـَـ ما فِی بَطنی مُحَرَّراً فَتَقَبَّل منِّی إِنَّکـَـ أَنتَــ السَّـمیعُ العَلیمُ (خدایا نی نی تو دلمو نذر تو میکنم، نذرمو بپذیر، تو شنوای دانایی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خواب دیدم که دواسمه اس اسمش محمد تو همش بود بخاطر این اسمش شد محمدعلی 

همسرجان از نامزدی میگفت مهدیار ولی دقیقه آخر شد محمدعلی

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
اوهوم شوهرم عاشق اسم پرنساست  ولی همش میگم شاید خانواده بدصداکنن😑 دعاکن خدابهم ی نی نی بده😶

وای منم عاشق اسم پرنسا هستم انشاله دخترنازم چند روز دیگه با این اسم. صداش می کنم به امید خدا

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

اگ دختر باشه ریحانه

اگ پسر باشه یاسین

رَبـِّـ إِنِّی نَذَرتـُـ لَکـَـ ما فِی بَطنی مُحَرَّراً فَتَقَبَّل منِّی إِنَّکـَـ أَنتَــ السَّـمیعُ العَلیمُ (خدایا نی نی تو دلمو نذر تو میکنم، نذرمو بپذیر، تو شنوای دانایی)
منم خواب دیدم که دواسمه اس اسمش محمد تو همش بود بخاطر این اسمش شد محمدعلی  همسرجان از نامزدی م ...

من خیلی اسم مهدیار رو دوس داشتم

همه رأیمو زدن گفتن من درآریه و معنی یار مهدی نمیده معنی حافظ سرزمین میده

رفتم دیدم راس میگن

هنوزم ی گوشه دلم پیش این اسمه ولی فلن یاسین رو جایگزین کردیم

2706