2703
2553
آره😍....یه سوال بهارقدیمی نشده؟

نه عزیزم این اسما هیچوقت قدیمی نمیشه بنظر من این جور اسما حتی قدیمیش قشنگتره تا اسمهای عجیب غریب من دراوردی امروزی

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم این اسما هیچوقت قدیمی نمیشه بنظر من این جور اسما حتی قدیمیش قشنگتره تا اسمهای عجیب غریب من ...

چون میخوام به باران بیاد بنیتا دوسدارم یاد اون دختره میفتم...دیگه اسم که با ب شروع شه پیدانکردم ...ولی بهارخودم دوسدارم

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2720

اميرعلي

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2714
چون میخوام به باران بیاد بنیتا دوسدارم یاد اون دختره میفتم...دیگه اسم که با ب شروع شه پیدانکردم ...و ...

بهار و باران قشنگن خیلی بهم میان

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2706