2726

اونایی که بچه دبستانی دارید ؟؟؟دختره یا پسر ؟؟

بگید چند سالشه ؟؟؟کلاس چندمه؟؟؟

چه برنامه سرگرمی برا تابستون دارید براشون؟؟؟

کلا از صبح تاشب الان که مدرسه ها تعطیله چکار میکنند ؟؟؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

چطور سر گرمشون میکنید ؟؟؟؟😥😥😥😥😥

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکس هر ایده وراهنمای به نظرش مدرسه بگه ؟؟؟؟

2728

نوه خاله من

سومشو تموم کرده

کلاس زبان‌میره شیمی میره استخر میره 

بعد شهربازی رو بسته هستن اونجام خیلی میره

چه کنم؟ دل به که بندم؟ به کجا روی کنم؟بازگو ای به کنارِ دگری خفته ی من!!

من پسرم هشت سالشه

فعلا استخر و شطرنج و فوتبال ميره

هر هفته هم مسافرتيم اصلا وقت اضافي نميمونه 

تو مدرسه هم چرتكه و زبان و موسيقي  خط و نقاشي و ...دارن برا همين تابستونا نميذارم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهرم ۷سالشه میخواد بره کلاس اول کلاس الفبا میره 

عزیزم ،امیدوارم تو کلاس اول زده نشه!!!

پسرم ۸سالشه بعداظهرا کلاس فوتبال میره  صبا ی برنامه نمایش مینویسه کاراکتراشو نقاشی میکنه قیچی ...

اههههه اخي بچه هامون هم سنن👌👌متولد ٨٩هست؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترم7سالشه کلاس اولش تمام شده؛کانون اسمشونوشتم؛سه روزدرهفته صبح ازساعت8تا11میره؛یه کلاس ورزش هم شایدبفرستمش یه کتاب کارهم مدرسه داده بهشون  تکالیفشوانجام بدن که یادآوری بشه

بنده پسر دارم امسال میره دوم ان شالله

همچین فشرده گذاشتمش تابذاره نفس بکشم

ژیمناستیک

شنا

سفال

فوتبالم باداداش بزرگش میره واسه دروازه بان شدن میخانش😀

البته خودش علاقه داره ها همشو

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
پسرم ۸سالشه بعداظهرا کلاس فوتبال میره  صبا ی برنامه نمایش مینویسه کاراکتراشو نقاشی میکنه قیچی ...

چه عالیییییییی...😍😍😍😍😍😍

دخترم7سالشه کلاس اولش تمام شده؛کانون اسمشونوشتم؛سه روزدرهفته صبح ازساعت8تا11میره؛یه کلاس ورزش هم شای ...

کانون زبان ؟؟؟

2706