2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من الان تو هفته ی ششم بارداری هستم امروز رفتم سونوگرافی دکتر گفت ضربان قلب شنیده نمیشه باید سقط ...

آخه شش هفته که خیلی زوده چرا دکتر همچین حرفی زده اگر لک و خونریزی نداری دوهفته دبگه با آرامش صبر کن اگه تونستی یه آزمایش بده ببین وضعیت بتات چطوره جنین اگه رشد نکنه بتا بالا نمیره و به مرور افت میکنه

خواهش میکنم راهنماییم کنید بعداز شش سال باردار شدم‌ بگید چیکار کنم‌

عزيزم عجله نكن  بايد تا هفته هشتم صبر كني ايشالا صداي قلبش رو مي شنوي زياد به دكترا اعتماد نكن به منم گفتن بارداريت پوچ بايد سقط كني الان دخترم ٩ سالشه

2731
2738

عزیزم لقاح منم دیر انجام شد ۶ هفته رفتم قلبش تشکیل شده بود ضربان هم داشت انشالله مشکلی نیست برای شما هم تشکیل میشه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

سلام.من شش سال باردارنشدم.باداروباردار شدم.امروز سه روزسقط کردم هشت هفته ام بودجنین قلب نداشت هرجارفتم گفتن بایددفعش کنی.به بدبختی دفع کردم الانم توخونم وحالم خوب نیست انشاالله هرکی بچه دارمیشه بچه ش قلب داشته باشه

2706