2726
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

58308 بازدید | 1348 پست

سلام.من یه پسر 29ساله ام کارمند اداره مالیاتم.خونه ندارم و ماشینمم پژو پارسه.حدود سه سال پیش به خاطر شغلم با یه خانوم اشنا شدم و بعد فهمیدم ایشون جدا شدن و یه پسر 3ساله دارن.خانوادم نمیذارن با ایشون ازدواج کنم.باهاشون قهر کردم و یه هفته میشه نرفتم خونه.برام میرن خواستگاری ولی من به ایشون علاقه دارم.چطوری خانوادمو راضی کنم؟.منم مثه برادرتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ایشون متاهل نیست

هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عنوانتو مینوشتی خانم مطلقه،،،یا جدا شده،،،،

چون من اومده بودم دعوا ،،،علاقه به خانم متاهل😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خوب پدر و مادرتون طبق اون تفکرات سنتی به خودشون حق میدن که اینطوری رفتار کنند 

بهتره صحبت کنید باهاشون و کمی زمان بدین

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2706