848
648
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

57711 بازدید | 1348 پست

سلام.من یه پسر 29ساله ام کارمند اداره مالیاتم.خونه ندارم و ماشینمم پژو پارسه.حدود سه سال پیش به خاطر شغلم با یه خانوم اشنا شدم و بعد فهمیدم ایشون جدا شدن و یه پسر 3ساله دارن.خانوادم نمیذارن با ایشون ازدواج کنم.باهاشون قهر کردم و یه هفته میشه نرفتم خونه.برام میرن خواستگاری ولی من به ایشون علاقه دارم.چطوری خانوادمو راضی کنم؟.منم مثه برادرتون

خانوم مطلقه!!!!

اِن تَنصُرواللهَ یَنصُرکُم و یُثَّبِت اَقدامَکُم ........ هر چه میخواهی طلب کن از شهنشاه نجف .. منتی گر میکشی از مرد می باید کشید..... الّلهمَ عَجِّل لِولیکَ الفَرج بالحق امیرالمومنین علی علیه السلام

چند سالشونه؟

اِن تَنصُرواللهَ یَنصُرکُم و یُثَّبِت اَقدامَکُم ........ هر چه میخواهی طلب کن از شهنشاه نجف .. منتی گر میکشی از مرد می باید کشید..... الّلهمَ عَجِّل لِولیکَ الفَرج بالحق امیرالمومنین علی علیه السلام

899

ایشون متاهل نیست

هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
892

خوب پدر و مادرتون طبق اون تفکرات سنتی به خودشون حق میدن که اینطوری رفتار کنند 

بهتره صحبت کنید باهاشون و کمی زمان بدین

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
827

بدردت نمیخوره خودتو بد بخت نکن داداش من

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یه خونه خوب  یه جای خوب با یه قیمت خوب بایه همسایه های خوب بهم بده     امین
ایشون متاهل نیست هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

😂😂😂😂

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

کمی پا فشاری کنید و البته ببینید ک دلیلشون چیه .درباره خانم تحقیق کنید و ببینید تا جایبکه میشه علت طلاق چی بوده .اگر میشه ی نیمچه تحقیق از شوهر سابق داشه باشید تا از حرفا و علت طلاق اطمینان کنید .اگر واقعا دوسش دارین و دوطرفه اس ‌.و ب نظرتون عاقلانه میاد خانواده بلاخره متقاعد میشن

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
903