744
44
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

57681 بازدید | 1348 پست

سلام.من یه پسر 29ساله ام کارمند اداره مالیاتم.خونه ندارم و ماشینمم پژو پارسه.حدود سه سال پیش به خاطر شغلم با یه خانوم اشنا شدم و بعد فهمیدم ایشون جدا شدن و یه پسر 3ساله دارن.خانوادم نمیذارن با ایشون ازدواج کنم.باهاشون قهر کردم و یه هفته میشه نرفتم خونه.برام میرن خواستگاری ولی من به ایشون علاقه دارم.چطوری خانوادمو راضی کنم؟.منم مثه برادرتون

764

ایشون متاهل نیست

هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
737

خوب پدر و مادرتون طبق اون تفکرات سنتی به خودشون حق میدن که اینطوری رفتار کنند 

بهتره صحبت کنید باهاشون و کمی زمان بدین

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
584

بدردت نمیخوره خودتو بد بخت نکن داداش من

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام تو رو سالم بهم ببخشه 🙏دلم واسه دونستن جنسیتت داره پر پر میزنه نفس مامان 
ایشون متاهل نیست هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

😂😂😂😂

نظر خودمه و نظر هر کسیم متفاوتهو به کسیم مربوط نیست من چی میگم .توام نظر خودتو بده و رد شو برو . ریپلای نکن   😡😈

کمی پا فشاری کنید و البته ببینید ک دلیلشون چیه .درباره خانم تحقیق کنید و ببینید تا جایبکه میشه علت طلاق چی بوده .اگر میشه ی نیمچه تحقیق از شوهر سابق داشه باشید تا از حرفا و علت طلاق اطمینان کنید .اگر واقعا دوسش دارین و دوطرفه اس ‌.و ب نظرتون عاقلانه میاد خانواده بلاخره متقاعد میشن

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
727