1093
44
عنوان

به یک خانوم متاهل علاقمندم

57759 بازدید | 1348 پست

سلام.من یه پسر 29ساله ام کارمند اداره مالیاتم.خونه ندارم و ماشینمم پژو پارسه.حدود سه سال پیش به خاطر شغلم با یه خانوم اشنا شدم و بعد فهمیدم ایشون جدا شدن و یه پسر 3ساله دارن.خانوادم نمیذارن با ایشون ازدواج کنم.باهاشون قهر کردم و یه هفته میشه نرفتم خونه.برام میرن خواستگاری ولی من به ایشون علاقه دارم.چطوری خانوادمو راضی کنم؟.منم مثه برادرتون

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی 

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

ادامه مطلب

1037

ایشون متاهل نیست

هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
8

خوب پدر و مادرتون طبق اون تفکرات سنتی به خودشون حق میدن که اینطوری رفتار کنند 

بهتره صحبت کنید باهاشون و کمی زمان بدین

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
584
ایشون متاهل نیست هنوز معنی کلمات رو نمیدونی میخوای زن بگیری؟😑

😂😂😂😂

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

کمی پا فشاری کنید و البته ببینید ک دلیلشون چیه .درباره خانم تحقیق کنید و ببینید تا جایبکه میشه علت طلاق چی بوده .اگر میشه ی نیمچه تحقیق از شوهر سابق داشه باشید تا از حرفا و علت طلاق اطمینان کنید .اگر واقعا دوسش دارین و دوطرفه اس ‌.و ب نظرتون عاقلانه میاد خانواده بلاخره متقاعد میشن

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
1058