2737
2734
عنوان

وای بچه ها چقدخیانت زیاد شده

206 بازدید | 11 پست

من خیلی وقت پیش تو گوشی شوهرم یه پیام دیدم که درست نمیشه بفهمی چیه همچین نامفهوم بود نوشته بود اهل نجس خوریا نیستم و...منم از پیامه عکس گرفتم شمارشم ورداشتم.بعد یهو عمل ومریضی پسرم شد و کلا فراموش کردم دیروز اتفاقی رفتم مخاطبین تلگرامم دیدم پروفایل شمارهه دختره..عکس پیامشم ازتو گوشیم پاک شده(فک کنم کار شوهرمه)..بنظرتون پیگیر بشم؟!شوهرمم اون پیامه رو پاک کرده از گوشیش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دقت کردم 99 درصد خیانت ها از تل گرام و اینستا 

تو ایران هنوز جنبه استفاده از این نرم افزارها نیست 

مخصوصا تو مردها. .... بین خانوم ها هم هست ولی مردا بیشتر

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

بله عزیزم خیانت بشدت زیاد شده.وقتی میگم از هر ده تا مرد هشت تاشون هرزه هستن میگن چرا میگی؟دیدم ک میگم.علاوه بر شوهر هرزه ی خودم،ده ها مرد تو فامیل دیدم.

جامعه با سرعت هر چه تمامتر ب سمت تباهی و فساد داره میره.

حالا باز میان میگن چرا اینطوری میگی...

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
2738
بله عزیزم خیانت بشدت زیاد شده.وقتی میگم از هر ده تا مرد هشت تاشون هرزه هستن میگن چرا میگی؟دیدم ک میگ ...

و در مقابل اون هشت تا مرد  هشتت تا زن هررزه وجود خواهد داشت 👍👍👍

و در مقابل اون هشت تا مرد  هشتت تا زن هررزه وجود خواهد داشت 👍👍👍

نه.یه عده زنا نمیدونن طرف متاهله.

و گاهی یه زن هرزه واسه هشت تا مرد عوضی کافیه....

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
خب ازش بپرس این چیه اینقد میترسه ک نیفهمه تو حواست هس

خب حساسه..ناراحت میشه که چرا منو چک میکنی!!

قبلا میگفت حتی اگه به چشم خودت تو خیابون منو باکسی دیدی باور نکن..خب مگه میشه؟!,عین اوسکلا ببینم وباور نکنم